2726
عنوان

صاحبخونه🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 25 پست
خب خونه اجاره نمیدادن ایتا دیگه کی ان!!!!

اون روز اومده میگه پشیمون شدم اجاره دادم. اب زیاد استفاده میکنین. میگم خودم میرم خونه مامانم حموم که اب استفاده نشه شوهرم ماه به ماه نمیره ک اب استفاده نشه لباس میشورم اینهمه پله وان سنگین و میبرم کوچه خالی میکنم دست میخایم بشوریم سطل گذاشتم تو سینک تواون میشوریم اینهمه پله میبریم تو کوچه خالی میکنیم که چاه پر نشه لباسامم 35کیلومتر اونورتر با موتور تو هوای سرد میبردم خونه مامانم میشستم تادیروز. فقط هرچندروز یبار لباسای بچمو میشورم دیگه چیکار کنم باز پرو پرو زل میزنه میگه نه بازم پس کمتر استفاده کن

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلا نداری یا نمیتونی قرض بگیری از کسی 

طلامو اول ها شوهرم فروخت. قرض هاشو داد. چندتا پیک قبلم نوشتم چه شوهری دارم.کلا از هیچی شانس نیاوردم. اسم تاپیکم(امشب دخترم گرسنه خوابید) 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اون روز اومده میگه پشیمون شدم اجاره دادم. اب زیاد استفاده میکنین. میگم خودم میرم خونه مامانم حموم که ...

وااااای من جای تو بودم هرکاری ک دلم میخواست میکردم اگه حرفم زدن بگو بیشترشو شما استفاده میکنی ولی نصفشو از ما میگیری منم مفتی ننشتم ک پولشو میدم

2728
عزیز م حرفش رو گوش نکن  کاره خودت رو بکن هفته ای یکبار لباسشویی رو روشن کن  بچه رو هم هفته ...

فلکه رو کم میکنن گلم اینقد کم میکنن ک اب به بالا قطره قطره میرسه. یکهفته پیش لباس شستم رفتم طبقه پایین تو حیاط دیدم اومده تو حیاطمون رو شیرمون و پلمپ کرده ک شیر حیاطو باز نکنم چاه پر نشه. الان یکهفته اس اب تو ماشین لباسشوییم مونده میترسن خالی کنم باز از پایین صدای فحششون بیاد(لباسشوییم از این دوقلوهای قدیمیه) باید ابشو  خودت خالی کنی. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

من یادمه کوچیک بودم یه جا اجاره بودیم صاحبخونش همینجوری بود و شاید بدتر اصلا باورت نمیشه چقد بدجنس و وحشی بود 

حموم مشترک بود تو حیاط نمیذاشت بریم خیلی کم میرفتیم قشنگ یادمه هر سری میرفتیم مامانم نصف شب منو از خواب بیدار میکرد یواشکی میرفتیم حموم نصف شب با چراغ خاموش و بدون دمپایی که کسی نفهمه اخر سرم با دستمال خشک میکردیم کف حممومو که متوجه نشه .  

خیلی وحشی یود زنیکه روانی حتما تا الان سقط شده بی پدر مادر یادش افتادم اعصابم خورد  شد  .  دومیلیونو  از کسی قرض کن چاره ای نیست . ...

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
اون روز اومده میگه پشیمون شدم اجاره دادم. اب زیاد استفاده میکنین. میگم خودم میرم خونه مامانم حموم که ...

از بس ک رعایت کردین! یعتی چی چاه پر میسه! یا چاه دیگه ای بکنه یا تخلیه چاه بیاره. شما در حد نیاز مصرف کنین بذارین انقد بگه تا بترکه. شما پول دادین اجاره کردیت

خواهر من نماز حضرت رسول خوندم صابخونه شدم‌ اگه دلت شکست برو سراغش. ب هفته نرسیده حاجت میگیری

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
من یادمه کوچیک بودم یه جا اجاره بودیم صاحبخونش همینجوری بود و شاید بدتر اصلا باورت نمیشه چقد بدجنس و ...

چقد آدمای بدی پیدا میشن اینم پدر مارو دراورده با این خونش خستم کرده دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
از بس ک رعایت کردین! یعتی چی چاه پر میسه! یا چاه دیگه ای بکنه یا تخلیه چاه بیاره. شما در حد نیاز مصر ...

ممنون گلم منم حتما امتحانش میکنم ایشاا... که نتیجه بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
چقد آدمای بدی پیدا میشن اینم پدر مارو دراورده با این خونش خستم کرده دیگه

فکر میکنن تا ابد زنده ان . حالا هی مال جمع کنن واسه وارثا .

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍

یعنی چی تقصیر خودته کوتاه میای خودتو بزن به غربت بازی برو بگو آب استفاده میکنم پولشو میدم‌ ینی چی من بچه کوچیکه دارم بایدم آب استفاده کنم اه سردرد گرفتم 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁