2726
عنوان

صاحبخونه🤕🤕

482 بازدید | 25 پست

چندروز پیش گفت درشید از اینجا تاشیر اب و باز میکنم از طبقه پایین فلکه رو میبندن. کلا دوطبقه اس طبقه پایین خودش میشینه طبقه بالام ما.بچمو میبرم حموم فلکه رو میبندن یخ میکنیم اون تو. خودش هرروز لباس میشوره منه بدبخت ماهی یبار فقط لباسشویی روشن میکنم میبینم از پایین صدای دادشون میاد میگن باز این لباسای یه طایفه رو میخام بشوره خب وقتی یکماه نشوم که اب مصرف نشه زیاد میشه دیگه. یسره دخترشو میفرسته میگه برو بگو اب و باز نکنین چاه پر میشه دیروز دخترش اومده میگه توحیاط لباسارو نشور میگم بالا بشورم میگه ن چاه بالا پر میشه میگم پس بالا نشورم پایین نشورم کجا بشورم وایساد نگا کرد هیچی نگفت لگن به اون سنگینی رو لباس که اب میکشم اینمهمه پله میبرم تو کوچه میریزم آبشو واسه یه لباس شستن صدبار باید وان بزرگ و ببرم تو کوچه خالی کنم خونش چون تمیزه و ارزون اجاره داد موندیم حالا یه خونه پیدا کردیم پول پیشش زیاده هرچی حرف زدیم دومیلیونی که کم داریمو نگیره قبول نمیکنه چقد اخه من بدبختم که واسه دومیلیون مجبورم باز تحمل منم اینجارو

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

طفلک بچم دندون درمیاره اب دهنش یسره میریزه رو گلوش همه اش سوخته و دون دون شده باید زودزود ببرمش حموم ولی اب و میبندن مجبورم هردوسه هفته یبار بریم حموم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینقد بچم حمومو دوست داره یسره میره درحمومو میزنه باز کنم با ذوق به شامپو ها نگا میکنه و دست میزنه و بعدم سرشو دست میکشه ینی ببر سرمو بشورم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

انشاءالله یه روزی برسه غرق در ارامش و اسایش بشی

یه خونه بزرگ و قشنگ که واسه خودت باشه

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

خب خونه اجاره نمیدادن

ایتا دیگه کی ان!!!!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
یزیدن مگه؟؟ کنتوراتون جدا نیست لابد!!!آره؟؟

هرکی میاد میگه مگه یزیدن. بعد تو محرم هرروز میرن تعزیه و به یزید فحش میدن ک جلو اب و گرفته. 

کنتور های اب برق گاز یکیه. دوتا بخاری گذاشته و بس مه خونشون و گرم میکنه غروبا میرم میبینم در خونشونو باز گذاشته که خونه یخرده خنک بشه ولی بازم بخاریو کم نمیکنه میری خونش نفست عقب میفته بسکه گرمه بعد پول گاز و با ما که بخاریمون همیشه کمه یکی حساب میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

طلا نداری یا نمیتونی قرض بگیری از کسی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706