2726

اخه این بلاها چرا باید سرم بیاد .ما که کاری ب کسی نداشتیم زندگیمونو میکردیم این بلا چیه خدایا چرا باید شوهر ورزشکار رزمی کار سالمم تو چند روز بیوفته ب این روز که نتونه راه بره نتونه سر کار بره بگن برو از کار افتادگی بگیر تو دیگه نمیتونی واقعانم نمی تونه چرا باید تو چند روز کارکرد قلبش بشه ۲۰ درصد 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دیگه جونم توان نداره دیگه دارم میبرم یه دختر ۹ ماهه یه بچه تو شکمم .همسرم تو رخت خواب داره جلوم اب میشه منه بی وجود نمبتونم هیچ غلطی کنم خدایا منو بکش .از عمرم کم کن .چقدر دخترم بگه باباااا بابا بخواد بره بغلش من دیگا کم اوردم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ای وااای خدابهش سلامتی بده 

برای شفاش صلوات فرسادم عزیزم

علائمش چ بود آخه؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

اولش با پا درد شروع شد بعدش تنگی نفس .رفت دکار گفتن قلبت از کار افتاده احتمالا منشاش ویروسیه .الانم دوقدم راه میره پس میوفته شوهرم فقط ۳۰ سالشه جوون 

2706