2726

سال ها تلاش میکردم و پول جمع میکردم و هرسال نمیشد خداروشکر امسال شد و تونستم دندونامو کامپوزیت کنم و واقعا الان اعتماد ب نفسم بالاتر رفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به به😍ببخشید چقد شد هزینش خیلی شد؟

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2728

چند شد قیمت؟؟

ببین عزیزم من دندونام صاف فقط دندون نیش سمت راستم از بقیه دندونام بالا تره

متوجه میشی چی میگم؟؟ حالا باید چطوری درستش کنم؟؟با کامپوزیت میشه؟؟

راستی بعضیا رو دیدم دور یکی از دندوناشون ی سیم تاب دادن میدونی اسم این کار چیه؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
چند شد قیمت؟؟ ببین عزیزم من دندونام صاف فقط دندون نیش سمت راستم از بقیه دندونام بالا تره متوجه میش ...

من مورد ارتودنسی بودم یعنی همون سیم کشی دندان ها ولی خب یکسال طول میکشید دکترای زیادی رفتم و بالاخره بدون ارتودنسی دندونام درست شد برای من شد هشت میلیون برای منم دندون نیشم بالاتر بود درستش کردن 

من مورد ارتودنسی بودم یعنی همون سیم کشی دندان ها ولی خب یکسال طول میکشید دکترای زیادی رفتم و بالاخره ...

چ خوووب ینی با کامپوزیت درست شد؟؟

انشالله ک منم درست کنم دندونام رو😍

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706