2733
2734
عنوان

خانوما گنج های معنوی کسی نداره

176 بازدید | 18 پست

یک حاجتی دارم یک ختمی میخوام  که چله نباشه 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
چی هست؟😕

کتاب 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دارم  داروخانه معنوی هم دارم ختمی که چله نباشه عزیز شاید کمتر جواب بگیری ولی خب دعای روایت ...

نه اوکیه برام وقت ندارم  دلمم شکسته 

سلام بستگی به حاجتت داره 

ختم شیخ نخودکی خ خوبه روز چهارشنبه هم نزدیکه یس بخون به نیتش 6 هفته چهارشنبه ها یس یکبار و هفته هفتم نخون ان شاالله تا اون موقع حاجت روا میشی و هر وقت حاجت گرفتی یک یس رو سر مدفنش مشهد میخونی

یا پنج شنبه شب نماز کن فیکون بخون عالیه 

یا سه شب متوالی در محل خواب پا چهل بار قدر بی تکلم بخونید 

سلام بستگی به حاجتت داره  ختم شیخ نخودکی خ خوبه روز چهارشنبه هم نزدیکه یس بخون به نیتش 6 هفته ...

ختم  آقای  نخودکی چجوریه؟

2738

100 بار الهم انی اسئلک خیره فیها عافیه و عافیه فیها خیره 

برای مطلب مهم وضو بگیرید و 2162 مرتبه رو به قبله رب انی مغلوب فانتصر

یس بخوانید به سلام قولا من رب الرحیم رسیدید 73 مرتبه تکرار کنید و حاجت بخواهید و ادامه دهید 

اعتصمت بالله 1069 بار یکباره با وضو 

بچه هاب منم کمک کنیدیه دعا یاچله ک بابامو شوهرم آشتی کنن دلشون نرم شه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40