2733
2734
عنوان

دوستان خواهش میکنم کمکم کنید😲

90 بازدید | 15 پست

بچه ها من نزدیک به هشت نه ماه پیش توی واتساپ یه گروه زدم چهارتا از دوستای صمیمیموهم بردم توش گروه کاملا خصوصی بود و حتی لینکم نداشته بعد چندوقتم حذفش کردم زدم حذف و ترک گروه مدیرشم خودم بودم و بقیه هم لفت دادن حالا یکی از دوستام پیامم داده داره میگه یه پسری به اسم عماد اومده پی وی واتساپ من و مزاحمم شده بهش گفتم شماره ی من و از کجا اوردی گفته از گروهه فاب دوستانه برداشتم حالا نه اسکرین گرفته نه شماره ی طرف و برداشته میگه من بلاک و حذف گفت و گو زدم حالا اینا یعنی چی دوستان؟؟

من خیلی وقته چندین ماهه پیش گروه و حذف و ترک کردم وقتی لینکی نداشته چطوری این ادم غریبه عضو شده؟؟؟؟؟؟ من موندم توش 

یعنی من و هک کردن؟؟؟؟😭اینم بگم که من واتساپم با شماره ی خودم نیست و کلا کارای مدرسمو میکنم شماره ی گوشیم و هیچکس نداره تا حالاهم هیچکس مزاحمم نشده

بیاین اونایی که سر در میارن بهم بگن قضیه چیه براتون صلوات میفرستم

شاید کار یکی دیگه از  چهارتا دوستاتونه.که میخواد سرکارتون یذاره و از وجود اون گروه هم خبرداشته. ...

دقیقا منم همین فکر و دارم میکنم میگم لابد یکیشون رفته اون یکی و سرکار گذاشته به یکیشون شک داشتم رفتم بهش گفتم گفت کار من نیست یکی دیگشونم که انقدر مثبت هست از اینکارا بلد نیست اون یکیم خیلی وقته باهاش کات کردم و دیگه دوست نیستم چون خیلی عوضی بود که اینم هم ن موقعی که من تو گروه بودم لفت داد کار خودمم که نیست دوستم میشناسه من و ولی این دوستم که میگه یه پسر رفته پی ویش اون سه تارو نمیشناسه و شماره هاشونم نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید یکی از اونایی ک فک میکنی خیلی خوبن پسربوده  

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2731
چهارتا دوستم تو مدرسه هستن و دخترن😐

داداش یکیشونه 

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
جدی؟؟؟😕

آره ب احتمال زیاد

2738
آره ب احتمال زیاد

من واقعا دارم شاخ در میارم اخه این گروه ماله هشت نه ماهه پیشه بعدشم الان چندین ماهه که حذف و ترک گروه کردم گروهم کاملااا خصوصی بوده بدون هیچ لینکی اخه چطور ممکنه که یه ادم غریبه اومده باشه عضو گروه شده باشه و شماره ی دوسته من و برداشنه باشه رفته باشه پی ویش😕اصلا با عقل جور در نمیاد من موندم توش دوستم داره میگه بهم گفته دوست دارم😑

من واقعا دارم شاخ در میارم اخه این گروه ماله هشت نه ماهه پیشه بعدشم الان چندین ماهه که حذف و ترک گرو ...

شاید داداشه سرک کشیده تو گوشی خواهرش

من واقعا دارم شاخ در میارم اخه این گروه ماله هشت نه ماهه پیشه بعدشم الان چندین ماهه که حذف و ترک گرو ...

عزیزم حتما ادم بیکاری بوده که همچین فکری به سرش زده.😂

ولش کن خواهر.بالاخره یکی از همون دوستاتونه یا یکی ازپسرای اشناس.ادم غریبه ای نیس.خیالت راحت.

عزیزم حتما ادم بیکاری بوده که همچین فکری به سرش زده.😂 ولش کن خواهر.بالاخره یکی از همون دوستاتونه ی ...

والله پسر اشنا که من ندارم من انقدر مثبتم که حتی شماره ی پسرای فامیلمونم ندارم شماره ی واتمم ماله خودم نیست حتی واسه مدرسم با یه شماره ای غیر از شماره ی گوشیم وات نصب کردم که همچین مشکلاتی پیش نیاد و گوشیموهم تا حالا کسی مثلا داداشم نگرفته که بخواد برداره اصلا گوشیمو هم مثلا نگاه کرده بود من همچین گروهی نداشتم که بخواد ببینه و اصلا اینکاره نیستن داداشام این کار خودشونه همون چهارتا یکیشون یا داداشاشون این به من زبطی نداره واقعا اصلا وقتی شنیدم شاخام سبز شدن😕

عزیزم حتما ادم بیکاری بوده که همچین فکری به سرش زده.😂 ولش کن خواهر.بالاخره یکی از همون دوستاتونه ی ...

به نظرت یکی از همکلاسیام که عضو گروهای مدرسمون هستیم که دشمنیم باهام دارن ممکنه واتساپم و هک کرده باشن؟؟؟

به نظرت یکی از همکلاسیام که عضو گروهای مدرسمون هستیم که دشمنیم باهام دارن ممکنه واتساپم و هک کرده با ...

اگه بر فرض هک هم کرده باشن گوشیتو.وقتی‌گروهتو حذف کردی بالا نمیاد براش.بعدم اینکه اون با تو دشمنی داره؛چرا به دوستت پیام بده؟اونجوری خودتو سرکار میذاشت نه دوستتو.

اگه فرضا هک هم باشه؛گوشیه اون دوستتو هک کردن نه گوشیه تورو.گرچه احتمالش خیلییی کمه.

اگه بر فرض هک هم کرده باشن گوشیتو.وقتی‌گروهتو حذف کردی بالا نمیاد براش.بعدم اینکه اون با تو دشمنی دا ...

اره اون ادمی که باهام دشمنی داشت من تو همه ی برنامه هام وات و تل و روبیکا بلاکش کرده بودم اما اومده با شماره جدید توی روبیکا اکانت ساخته بود و مزاحم من شده بود کلیم فحش زشت داده بود که من شات گرفتم فرستادم واسه ی مدیر و قطعا براش گرون تموم شده چون دیگه هیچ کار خلافی ازش ندیدم

2706