2726
عنوان

تنفس تند تند و صدادار در کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 9838 بازدید | 30 پست
الان تنفسش آروم شد و صدا هم نداره ولی در طول شب چند بار اینطوری میشه علتشا شما می دونید

ریتم تنفس اطفال موقع خواب میتونه یه مقدار نامنظم بشه. در حد همون اعدادی که گفتم طبیعیه.

ولی اگه همراه با خس خس سینه باشه و به نظر بیاد که بچه داره به زحمت نفس میکشه باید بررسی بشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ریتم تنفس اطفال موقع خواب میتونه یه مقدار نامنظم بشه. در حد همون اعدادی که گفتم طبیعیه. ولی اگه همر ...

خس خس سینه نداره فقط تنفس تند تند و گاهی مثل اینکه بینیش بگیره از خواب بپره در حالی بینیش پر نیست

سلام خانومی.ببخشید تنفس پسرتون موقع خواب خوب شده یا همچنان آپنه داره؟ تنفس صدادار و بعضی وقتا انگار ...

سلام ، نه متاسفانه همچنان همون طوره، چندتا دکتر هم بردم میگم آلرژی یکیشون گفت هر چی عروسک داخل اتاقش هست بریز بیرون، فرش داخل اتاقش نباشه، ملاحفه هاش را هم هفته ای یه بار با آب ۶۰ درجه بشور ولی تاثیری نداشته

لباسشو آروم بده بالا اگه قسمت زیر قفسه سینه موقع تنفسش حفره ایجاد میشه اندازه یه بند انگشت،حتما با ا ...

سلام عزیزم من میخوام ازتون تشکر کنم. دیشب پسرم خوب نفس نمیکشید و مردد بودم ببرمش دکتر یا صبرکنم صبح ببرمش. اومدم نی نی سایت و این نظر شما رو خوندم و دیدم دقیقا پسرم همینطوری نفس می کشه. بردمش دکتر و گفت اکسیژن خونش پایینه و تا صبح تحت نظر بودیم.

اینو نوشتم تا هم ازتون تشکر کنم و هم به همه یادآوری کنم که چقدر نظرات و تجربیاتشون ممکنه به دیگران کمک کنه. از همدیگه دریغ نکنیم.

خدا بهتون در عوض سلامتی و خیر دنیا و آخرت بده. هیچ وقت خوبی به دیگران بی جواب نمیمونه و برمیگرده به زندگی خودتون🌺🙏

سلام عزیزم من میخوام ازتون تشکر کنم. دیشب پسرم خوب نفس نمیکشید و مردد بودم ببرمش دکتر یا صبرکنم صبح ...

عزیزم

عزیزم

عزیزم‌

چقدر این پیام بهم انرژی مثبت داد

خیلی خوشحال شدم تجربه م اینجا برای کسی اونم یه طفل معصوم مفید بوده 

اشک شوق تو چشام جمع شد 

الحمدلله

برای سلامتی پسرگلت صلوات میفرستم بانوی سرزمینم💐

عزیزم عزیزم عزیزم‌ چقدر این پیام بهم انرژی مثبت داد خیلی خوشحال شدم تجربه م اینجا برای کسی اونم ...

فدای شما که این قدر مهربونی الهی همیشه سالم و شاد باشی گلم🌺🌺

پسرم سیده بهش میگم براتون دعا کنه. خودمم براتون یه تسبیح صلوات میفرستم. قم هستم حتما این دفعه که برم حرم، به جای شما زیارت می کنم و از طرفتون به خانم سلام میدم. حاجت روا باشی عزیزم.

فدای شما که این قدر مهربونی الهی همیشه سالم و شاد باشی گلم🌺🌺 پسرم سیده بهش میگم براتون دعا کنه. خ ...

عزیزدلید نازنین بانو 

خیلی خیلی ازتون ممنونم بابت زیارت و دعاهای قشنگتون 🌺

زیر سایه امام زمانمون(عج) باشید ان شاالله بزرگوار❤

2706