2733
2734
عنوان

سریع ترین درمان یبوست چیه؟

255 بازدید | 27 پست

این دومین بارمه تو این ماه که یبوست خیلی بد میشم، سری قبل مامانم یه دمنوش داد تا چند روز بعدش اسهال بودم. خیلی خوب بود

الان چی کار کنم؟در ضمن مادرمم نیست الان😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
اگه قبلا اینطوری نبودی بگرد علتشو پیدا کن شاید نشونه یه بیماری ای باشه  مثلا مشکل معده یا زنان ...

نمیدونم ممکنه چون امروز خیلی عجیب بود یهو حالت تهوو داشتم در ضمن پونزده سالمه فکر بد نکنید😑

شیاف بیزاکودیل 

به جای این شیاف،شیاف  گلیسیرین بهتره 

اسی اینایی که میگم خوبه برای یبوست 

سوربیتول ،لاکتولوز ،سی لاکس ،سنالاکس ،ساشه پسیلیوم ،موسیلیوم ،شیاف گلیسیرین ،بنزاکودیل

روغن زیتون ،روغن کرچک 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

روغن بادام

یک عمر برای آن چیزی که میخواستی دست و پا میزنی...     تا اینکه آخر یه روزی بهش میرسی...       بعد،به خودت مینگری و می بینی یک عمر را زندگی نکرده ای...  حال جای زخم و شکستگی هایت را چطور می خواهی ترمیم کنی... 💔یک عمر دیگر را از کجا می خوای برای ترمیم زخمات پیدا کنی...   خیلیا زخمی از این دنیا رفتن شاید اینو ندونی💔
نمیدونم ممکنه چون امروز خیلی عجیب بود یهو حالت تهوو داشتم در ضمن پونزده سالمه فکر بد نکنید😑

یه ذره به خوراکت دقت کن ببین چی میخوری اینطوری میشی

چون تو سن بلوغی حتما یه ازمایش کامل بده به خصوص تیروئید 

پریودم میتونه باعث یبوست بشه 

سعی کن یه مدت تو غذاهات روغن زیتون استفاده کنی 

زیاده روی نکن فقط چون چاق کننده هست 

2706