2410
2553
عنوان

اینجا کنکوری یا ١٢ نداریم?

93 بازدید | 15 پست

کشش هم دارم فقط میخوام هرچی زود تر برم دانشگاه بعد هم بورسیه بعد از این جافرار مغز ها کنم😐

ریاضی فزیک میخوام برم

بعد اینجاداریم کسی رو که کتاب دهم ریاضی فزیک داشته باشه?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

یکم زوده ینی چرا عجله داری ببین کنکور یه مسیر کیفی هست نه کمی ! و تو داری اشتباه فکر میکنی . ببین تو باید از مسیرت لذت ببری و اینطوری ک داری میگی تو فقط میخای زمان بگذره و بری از ایران . خب این چیزی ک تو میخای چشم انداز ایده ال تو هست ینی چیزی ک تو 15 سال ایندت میخای باشی و برای این باید ی هدف بلند مدت داشته باشی ینی کنکور  . کنکور رو باید هدف گذاری کنی . هدف ها باید مقدمز یا اسمارت باشن ینی  مشخص-قابل اندازه گیری - دست یافتنی-منطقی و زماندار مثلا من الان یازدهمم و برا رسیدن ب چشم انداز ایده الم  هدف بلند مدتم اینه رتبه زیر 200 تا 18 ماه اینده  . و با توجه به این باید ی هدف میان مدت داشته باشم مثلا تا پایان همین سال تحصیلی که باید مثلا یازدهمو فول جلو ببرم و دهمم رو مرور کنم و با توجه ب این ی هدف کوتاه مدتم دارم و ازمون بعدی موسسه ای ک ثبت نام کرده با توجه به این من یه اقدامات فوری انجام میدم و اون اینه ک امروز باید فلان درسو و فلان درس رو بخونم به این شیوه هدف گذاری میگن هدف گذاری معکوس امیدوارم موفق باشی و به هدف برسی و از مسیرت لذت ببری مثلا وقتی میری سفر قطعا باید در طول مسیر هم لذت ببری نه این که هی غرر بزنی و لذت سفر از همون اغاز حرکت هست نه موقع رسیدن به مقصد! پس از لحظه ب لحظه ی رشدت لذت ببر !

دهم رو میخوام جهشی خونم

عزیزم الکی ک نیس واقعا کنکورواگ شل بگیری سفت خوردی نمیترسونمت ولی باید ریلکس باشی و با دیدی باز جلو بری وقتی دبیرات و خودت و منابعت عالی باشن و انگیزه ای واقعا در درون تو باشه موفق میشی

یکم زوده ینی چرا عجله داری ببین کنکور یه مسیر کیفی هست نه کمی ! و تو داری اشتباه فکر میکنی . ببین تو ...

مرسی گلم از راهنمایت 💕💕😍

ولی من عاشق درس خونم فکر کنم کشش هم داشته باشه 

هوشمم بد نیس

2714
عزیزم الکی ک نیس واقعا کنکورواگ شل بگیری سفت خوردی نمیترسونمت ولی باید ریلکس باشی و با دیدی باز جلو ...

اره میدونم ریاضی فزیکم سخته حالا به مامانم میگم بریم پیش مشاور ببینم باز نظر اوشون چیه 💝

واقعاکمکم کردی درخواست دوستی میشه بدم

اره میدونم ریاضی فزیکم سخته حالا به مامانم میگم بریم پیش مشاور ببینم باز نظر اوشون چیه 💝 واقعاکمکم ...

باشه عزیزم ولی من اگ ب عقب برمیگشتم هیچوقت مطالعات اجتماعی ودرسای مذخرفی از این قبیلو نمیخوندم وی چیز دیگ اگ ازمون تیزهوشان داری ک باید بخونی  

آبجی جان برای مغز شدن و کسب بهترین رتبه کنکور بهت پیشنهاد میکنم توی تست های آزمایشی مانند قلمچی یا گزینه دو یا حرف آخر شرکت کنی / اما اگر قلمچی رو انتخاب کردی کتابهاش رو نگیر تا سال دوازدهم ، چون درسنامه ی درست و حسابی اصن ندارن ، و فقط دسته که حتی نمیرسی تستای یه درس رو تا آخر سال کامل بزنی  ، مجموعه کمک درسی های خیلی سبز و نشر الگو عالی ان و بهت پیشنهاد میکنم از این دو نشر بگیری و خودتو برای کنکور آماده کنی 

2706