2726

جدید نیستم. سابقه ی ترکیدن زیاد دارم. آخرین بار که ترکیدم ،بیخیالِ نی نی سایت شدم با اینستا سرگرم بودم. دلم تنگ شد دوباره اومدم. ولی چه اومدنی؟؟ برگام ریخت😐 چرا اینجا اینجوری شده؟ خلوت، افسرده ، بی حس و حال؟؟ 😔

یه زمانی بود بچه ها رگباری توو تاپیکا شرکت میکردن، امون نمیدادن استارتر حرفشو کامل بزنه حتی😅 بچکون، قطره رو بچکون رو یادتونه؟؟ بدون استثناء توو هر تاپیکی همه داشتن میگفتن بچکون  که میخام برم تاپیکایِ دیگه😂  توو انواع و اقسامِ بحثا ، اکثریت  شرکت میکردن، تازه، چن تا از بچه ها که فقط تاپیکای فان و خنده دار و باحال میزدن، معروفترینشون : هارلی کویین بود. کی یادشه؟ اوووووه،  تاااااازه، واسه بعضی از رفیقا و کاربرا که دور از جونِ همه، فوت شده بودن ، یادبود و سالگرد میگرفتیم. راستی، کی یادشه اون دوستمونو که زرافه اش مریض بود و به فیلش آب معدنی میداد؟؟😳😄😄 شبا که دیگه نگو😉 بساطِ تاپیکای ِ ترسناک و جن و جن گیری به راه بود😄 خلاصه خوش میگذشت... بگذریم ... حالا یکیتون بمن بگه چرا اینجا اینقد ساااااااااکتععععع😂😂

کجاش ساکته

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی خفس

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

😐ساکت نیس

سر ظهره. همه خوابن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

😂😂😂

ساکت نیس عزیزم

قطره چکون هنوزم هستا🙄

هارلیم نیست دیگه یعنی من نمیشناختمش ولی شنیدم رفته

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706