2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130632 بازدید | 9472 پست
نه عزیزم متاسفانه فعلا باردار نشدم،البته من خودم مشکلی ندارم،مشکل از اسپرم همسرمه که فعلا باردار نشد ...

إن شأالله ب زودی باردار میشی وخبر خوششو میدی

کسانی که زیبایی اندیشه دارند، زیبایی تن را به نمایش نمی‌گذارند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://chat.whatsapp.com/LNuHd56fLM3D5hcgdDmfuj این گروه واتساپی مون هست. برای درمان چسبندگی

سلام عزیزم. 

شما بعد از عکس باردار شدین؟! 

مسأله تون فقط بسته بودن لوله بود!؟ تنبلی تخمدان یا کیست نداشتین؟ 

2728
سلام عزیزم.  شما بعد از عکس باردار شدین؟!  مسأله تون فقط بسته بودن لوله بود!؟ تنبلی تخمد ...

بله. الان باردارم. 

دوبار عکس رنگی گرفتم لوله هام باز شدن. 

البته از داروی چسبندگی دکتر تبریزیان هم استفاده کردم

همسرم و دخترم. عشق های زندگیم. 
سلام عزیزم.  شما بعد از عکس باردار شدین؟!  مسأله تون فقط بسته بودن لوله بود!؟ تنبلی تخمد ...

البته تنبلی هم داشتم.. 

با راهنمایی خانم فلورا تاجیکی مشکلم حل شد.. 

ایشون پیج تو اینستا دارن..پیج بارداری موفق

همسرم و دخترم. عشق های زندگیم. 
البته تنبلی هم داشتم..  با راهنمایی خانم فلورا تاجیکی مشکلم حل شد..  ایشون پیج تو اینستا ...

از راهنماییت ممنونم عزیزم.قرصو آمپول نداشتی؟! 

منم چند وقت پیش میومدم اینجا و نظراتتونو میخوندم ۲ مهر عکس رنگی گرفتم و یه بار پری شدم و دفه بعد حام ...

سلام مری جان، خداروشکر دامنت سبز شده. میشه برای منم دعا کنی که منم باردار بشم؟

سلام من خودم عکس رنگی رحم یا همون هیستروسالپینگوگرافی میگیرم گفتم یه سری اطلاعات بدم شاید به دردتون بخوره

برای عکس رنگی روز ۹ تا ۱۲ پریود بهترین زمانه 

نباید هیچگونه حساسیت غذایی یا دارویی داشته باشید

یک همراه الزامیه داخل اتاق نمیاد ولی باید باشه 

دردش کاملا مثل درد پریود هستش فقط فرقش اینه شما موقع پریود چن ساعت درد دارید موقع عکس فقط لحظه تزریق زیر دلتون میگیره، فقط باید خودتون و شل بگیرید،عکس و ریپورت همون روز حاضر میشه  قبل عکس یک سری مسکن و شل کننده بهتون میدن که مصرف کنید کل پروسه عکستون یک ساعت بیشتر طول نمیکشه خود تزریق و لحظه ای ک اتاقید پنج دقیقه بیشتر زمان نمیبره در کل نگران نباشید اصن چیزه  ترسناکی نیست.❤️

سلام من خودم عکس رنگی رحم یا همون هیستروسالپینگوگرافی میگیرم گفتم یه سری اطلاعات بدم شاید به دردتون ...

اگه لوله هاتون بسته باشه با این عکس باز میشه و اگه عفونت داشته باشید مشخص میشه و شکل رحمتون در میاد در کل چیز نگران کننده ای نیست

2706