2726
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130507 بازدید | 9472 پست
سلام من دیروز جواب عکس رنگیم رو گرفتم کسی میتونه جواب عکس رنگی من رو تفسیر کنه؟؟ جوابش اینه :علت کم ...

یعنی مثل موردی که خانمی چند پست بالاتر توضیح دادن مایع رنگی از دهانه رحم بیرون ریخته و کمتر به لوله ها رسیده.

ببخشید عزیزم درد داشت؟

بار اول که رفتم خیلی درد داشت ایندفعه رفتم جایی که گفتم بدون درد با بی حسی ولی چون مایع از رحم من بالا نمیرفت گفت مجبورم خیلی عمیق بریزم داخل و کمی درد داره .آره این دفعه هم درد داشتم ولی کمتر از دفعه قبل بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی مثل موردی که خانمی چند پست بالاتر توضیح دادن مایع رنگی از دهانه رحم بیرون ریخته و کمتر به لوله ...

اگه همین صفحه منظورتون هست که خودم گفتم .انگار خودم فقط همین مشکل رو دارم😔

2728
ای وای ببخشید بله درسته دقت نکرده بودم. سوالتون دقیق چیه؟ 

خواهش میکنم . سوالم اینه میخوام جواب عکس رنگیم رو اگه کسی میدونه معنی کنه داخلش به فارسی این رو نوشته:

علت کم بودن اسپیلج لوله ها میتواند نشت شدید مایع حاجب از دهانه رحم باشد . 

اگه کسی میدونه تو رو خدا راهنماییم کنه. ممنونم

من هم مرکز صدرا پیش خانم طاهری انجام دادم البته سرش به قدری شلوغ بود که نمیتونست نفس بکشه یکم معطل شدم ولی بعد از انجامش واقعا از برخورد از کار حرفه ای و اینکه لوله سکته چپم رو باز کرد چیزی که نیاز به جراحی داشت

خواهش میکنم . سوالم اینه میخوام جواب عکس رنگیم رو اگه کسی میدونه معنی کنه داخلش به فارسی این رو نوشت ...

یعنی رنگ به اندازه کافی وارد لوله ها نشده یا از لوله های رحمی بیرون نریخته به محوطه شکم. اسپیلج یعنی ریختن.

یعنی رنگ به اندازه کافی وارد لوله ها نشده یا از لوله های رحمی بیرون نریخته به محوطه شکم. اسپیلج یعنی ...

ببخشید عزیزم احتمال داره که چسبندگی یا گرفتگی لوله ها رو داشته باشم؟؟

ببخشید عزیزم احتمال داره که چسبندگی یا گرفتگی لوله ها رو داشته باشم؟؟

خواهش می کنم عزیزم. تا وقتی رنگ از دهانه رحم بیرون میاد نمیشه برآورد درستی کرد یعنی این مشکلی که شما الان دارید اصلا نمیتونه به دلیل چسبندگی لوله ها باشه. هروقت این مسئله حل شد، رنگ به لوله ها رسید میشه تو عکس دید که چطور تو لوله ها پخش شده و به محوطه بیرون ریخته.

سلام سلام صد تا سلام دوستای خوشگلم من دیروز تو کلینیک صدرا توسط خانم طاهری کارشناس ارشد رادیولوژی این عکس رو انداختم البته من که دکترم بهم گفت برو صدرا ولی دیدم اوووهههه چقدر خانم اومدن اونجا و خواهش مبکنن که ایشون واسشون انجام بده خلاصه که انسداد لوله رحمی چپ داشتم اینقدر خوب رفتار کرد و خوب و پر از انرژی بودن ایشون که من فقط خاطره خوب واسم به جا گذاشتن و استرس منو پایان دادن .پیشنهاد میکنم حتما واسه خانمهایی که تحمل درد زیاد رو ندارند و براشون انجام این کار تبدیل به غول بزرگ شده 

سلام به همه،دوستان دکتر برای منم عکس رنگی نوشت،بعد از کلی سرچ تو نی نی سایت خداروشکر با سونوگرافی دکتر صدری آشنا شدم،من خودم خیلی نگران بودم و استرس داشتم میخواستم برم با بیهوشی عکس بگیرم که فهمیدم اینجا عکس رنگی با بی حسی میگیره یه دستگاهیو باید میخریدم که قیمتش ۲۵۵ هزار تومن بود که برای بی حسی بود،واقعا هیچ دردیو حس نکردم،خانومی که برام انجام داد خیلی مهربون و با حوصله بودن و خداروشکر باعث شدن اصلا استرس نداشته باشم،گفتم تجربه خودمو بهتون بگم اگر تهرانید حتما برید اینجا با بی حسی بگیرید😉

سلام ترگل جان منم اتفاقا اونجا انجام دادم تو همین هفته چند شنبه رفتی ..منم واقعا درد زیادی رو احساس نکردم و یه خانم جوانی به اسم طاهری بود که انگار خدا از آسمان برای من فرستاده بود واقعا کارشون عالی بود

سلام به همه،دوستان دکتر برای منم عکس رنگی نوشت،بعد از کلی سرچ تو نی نی سایت خداروشکر با سونوگرافی دک ...

ترگل جان تو کی انجام دادی چندشنبه بود چون منم هفته قبل اونجا انجام دادم میخواستم بببینم اونجا دیدمت یا نه منم عین خودت خیلی راضی بودم

سلام ترگل جان منم اتفاقا اونجا انجام دادم تو همین هفته چند شنبه رفتی ..منم واقعا درد زیادی رو احساس ...

من یکشنبه انجام دادم عزیزم،خانم حاجی آقایی برای من انجام داد،من که رفتم کسی غیر از خودم اونجا نبود،برای من که کاملا بی درد بود فقط اولش که میخواست اون دستگاه و وسیله معاینه رو بزاره یه کم اذیت شدم بعدش هیچی حس نکردم

2706