2733
2734
عنوان

خونه پدرشوهر

314 بازدید | 28 پست

۲۷ روز زایمان کردم . دوردز فقط خونه مامانم بودم چون شوهرم باهاشون مشکل داده انقد غر غر کرد مجبور شدم بیام خونه پدرشوهرم خودمون خونه اجاره داریم . خانواده خوبین خدایی کاری بهم ندارن باهام همکاری میکنن از لحاظ اخلاقی اوکیه 

چون بچه اولم تجربه ندارم میترسم برم خونه خودمون از یه طرفم خیلی شوهرم علاقه به موندن داره میگه اکه بریم خونه خودمون مشکل پیش بیاد پای تو چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نهایتا ۳ روز دیگه بمون و بعد برو خونه خودت 

باید یاد بگیری تنهایی از پس کارهات بر بیای 

من از ۲۱ روز بعد از زایمانم کاملا تنها بودم

مادرشوهرم طبقه بالا بود ولی اصلا بچه داری از یادش رفته بود 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
نهایتا ۳ روز دیگه بمون و بعد برو خونه خودت  باید یاد بگیری تنهایی از پس کارهات بر بیای  ...

شاید مثل من حوصله سر صدا نداشت باشن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
شاید اذیت بشن اونا

اینم هست نمونه

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
2738
نه مشکلی با سر و صدا نداشت مادر شوهرم یادش رفته بود بچه داری  حتی نمیتونست بغلش کنه ....

فدات این خانم رو میگم اخه من حوصله سرصدا بچه شلوغی ندارم

اگه حالت خوبه و توانشو داری برو خونتون اینجوری خودتم راحتتری اگه هم حالت هنوز خوب نشده چند روز دیگه هم بمون بستگی به خودت داره من حالم خوب نبود تا ۴۰ روز خونه بابام بودم ولی هم خودم خسته شده بودم هم بابامینا

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
نهایتا ۳ روز دیگه بمون و بعد برو خونه خودت  باید یاد بگیری تنهایی از پس کارهات بر بیای  ...

عروس ما مامانش فوت شده 

مامان من هم هیچی از بچه داری یادش نمونده همش استرس داره میگه باید چیکار کنم 😂😂😂

داداشم تازه عقد کرده

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
اگه حالت خوبه و توانشو داری برو خونتون اینجوری خودتم راحتتری اگه هم حالت هنوز خوب نشده چند روز دیگه ...

اره بقیه هم اذیت میشن من به خواهرم گفتم‌اگه باز خواستی زایمان کنی نیا اینجاه بمون خونه خودت

2706