2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کولیکید منظورت نیس؟ خیلی بوی تندی داره و مثل ژله هست؟

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
2728
اره همونه ولی خارجیش

دکتر بمن گفت با شیر خودت قاطی کن تا بتونه بخوره. کلا اونو بچه سخت میخوره...بیو لاکت و کامی کام هم بچت میخوره؟

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕

کولیک ایز حال بچه منو به هم میزد .

الان فقط بهش گریپ میکسچر خارجی میدم .اسمش نرس هارویز هستش .عالیه.

البته من میزارم داخل پتو از دو طرف تاب میدیم اروم میشه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738
کامی کام اره خیلی هم دوسش داره

من بیولاکت و کامی کام که میدم دلدردش کامل کنترل شده. الان که ۳ ماهشع شاید ۳ باز فقط از کولیکید دادم.