2733
2734
عنوان

امروز ازدیوارکمدخریدم واسه بچم😔

418 بازدید | 26 پست

انقدر ک قیمتارفته بالا بخدا توان خرید نذاشتن برامون شوهرمن شب وروز کارمیکنه باماهی ۴تومن بزور میرسیم ته برج 

چن وقت میخواستم واسه سیسمونی بچم کمد بخرم هرچی میگشتم قیمتا سرسام اوربود تصمیم گرفتم ازدیوارخریدکنم یه کمدپیداکردم خوشگله منبران ازاین جدیدا امروز رفتیم آوردیمش شوهرم خیلی عصبی بود سردردشدیدگرفته میگه خیلی خوردشدم رفتم درخونه کسی وکمددست ودوم گرفتم 😔

منم کلی دلداریش دادم ک بیخیال اینم خوشگله ایرادش چیه میگه کاش تونمیومدی خودم میرفتم احساس بدی داشتم تواومدی

احساس شوهرتو درک میکنم برای مام پیش اومده

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستش خودمم دلم واسه خودم میسوزه قشرآسیب دیده ماییم بخدا دوستم چن روزپیش یه سرویس قابلمه گرفت ۳میلیون البته باشوهربنده خدای من قابل مقایسه نیس شوهراون ماهی ۳۰میلیون درامدشه نمیدونم انگاریکم حسودشدم😔

2738

کار خوبی کردی

من شنیدم اروپایی ها حتی زندگیشونم با لوازم دست دوم شروع میکنن

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

انقدر که فرهنگمون بد، خارج از کشور واسه سیسمونی ی کار عادیه که وسایل دست دو استفاده کنن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2706