2733
2734

منم همین طور چون خیلی زود گول می خورم نمیدونم چه طور باید تصمیم بگیرم

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه اعتماد کرد اما مهمه قبلش چقدردرست بررسی کنید 

تست های قبل از ازدواج رو بدید و مشاور برید 

اگه میبینی همیشه انتخابات اشتباهه یا همیشه گول میخوری مشکل رو در خودت جستجو کن

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍

عزیرم من ازدواج مجدد کردم'بنظرم اگر شاغلی و میتونی خودتو تامین کنی تحت هیچ شرایطی ازدواج نکن

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2738
راضی نیستی از ازدواج دومت؟

نه عزیزم'نه اینکه ازدواج دوم بدهست'بستگی داره به اون شخص همسرمن خیلی دروغ گفت بمن

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
نه عزیزم'نه اینکه ازدواج دوم بدهست'بستگی داره به اون شخص همسرمن خیلی دروغ گفت بمن

ای بابا

ازدواج دوم دیگه خیلی بد میشه اگه بد از آب دربیاد

امیدوارم حال دلتون خوب باشه همیشه🌺

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
نه خیانت گلم

از من بتو نصیحت اینو آویزه گوشت کن'من شمارانمیشناسم که فکرکنی بدتو میخوام کلا یه تجربه تلخ دوساله از ازدواج دوم بمن ثابت کرد ازدواجی بامردی که بچه داره اصلا بصلاح نیست فوق العاده شرایط بدی موجود میشه(البته الان خانمای تجربه نکرده و نکشیده میان تومیدان بجنگ'ولی اگر خودشون بودن هم همینو میگفتن)باشخصی که بچه داره نه   نه نه

ای بابا ازدواج دوم دیگه خیلی بد میشه اگه بد از آب دربیاد امیدوارم حال دلتون خوب باشه همیشه🌺

دقیقا دیگه جای جبران نداره 'ممنون خانووم  

2706