عنوان

منچرزیا

144 بازدید | 15 پست

سلام دوستای گل

بازی برا شماهم متصل نمیشه؟

هی برامن میاری بالا صفحه قطع شد و تو بازی نمیره کلا

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روزه خیلی چرت شده.. امروز همش باختم تا غروب بازی کردم سکه برام نموند

اره برا منم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2728

منم دو روزه میز لوکس بازی میکنم

رویدادها

همش بردم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
با ايفون نميشه بازي كرد؟

بیخبرم😁

سلام خوبی عزیزم داشتم تو تاپیک ها سرچ میکردم دیدم نوشتی ناامیدی

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

چون حامله نمیشدی تاپیک مال سالهای قبل بود تخمک بالغ هم داشتی عزیز منم مثل توام تخمک بالغ دارم ولی چرا نمیشه چیکارا کردی عزیزم میشه یکم برام حرف بزنی؟؟؟ 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
با ايفون نميشه بازي كرد؟

منم میبری تو گروه بارداری تل؟ تو ی تاپیک دیدم برا جنسیت گفتی گروه دارین اگه داریش ممنون میشم درخاست دوستیمو قبول کن ایدی بدم ببری 

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
منم میبری تو گروه بارداری تل؟ تو ی تاپیک دیدم برا جنسیت گفتی گروه دارین اگه داریش ممنون میشم درخاست ...

عزيزم نه اشتباه گرفتي من تو گروهي نيستم

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
عزيزم نه اشتباه گرفتي من تو گروهي نيستم

حتما اومدی بیرون تاپیک برا حدودا سال 97 بود

گفتی ی گروه بودی از 12 نفر 10 تاشون بچشون پسر شده

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺
حتما اومدی بیرون تاپیک برا حدودا سال 97 بود گفتی ی گروه بودی از 12 نفر 10 تاشون بچشون پسر شده

عزيزم من سال ٩٩ عضو شدم

روزی چنان دری به روت باز میشه که بخاطر همه درهایی که به روت بسته شدن خداتو شکر میکنی
بیخبرم😁

اسما منو یادته؟ اومدم تبریک بگم مامان شدنتو🥰🥰😍😍😍😘😘

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2706