2410
2553
عنوان

خانوما بیایین 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 36 پست

یکی از دوستام شب بخاری و خاموش کرده بود خابیده بود فرداش پاهاش درد میکرد

رفت تست کرونا داد مثبت بود 

نگران نباشید احتمال داره که باشه ولی جای نگراتی نیست و انشاالله خوب میشه بزودی فقط اگه مثبت بود بیمارستان نبریدشون

چون خیلی ها خبرای بدی دادن از بیمارستان ها .....

اولین کاری که میکنید حجامت انجام بدین اگه مشگلی باهاش ندارن . ۲ داروی امام کاظم زمستانه هر شش ساعت یکبار ـ ۳ بخور جوش شیرین روزی ۲ بار 

قطعا با این روش خیلی زود خوب میشن ب امید خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تجربه پزشکی ندارم ولی خودم وقتی پام‌سرد میشه جوراب پشمی میپوشم و نزدیک بخاری میخوابم به مر ...

ممنونم

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من
2720
من پارسال شلوارم نازک بود رفتم ادم برفی درست کردم پاهام تا ۱۰روزدردمیکرد خیلیییی بدبودگریه میکردم نم ...

اره شوهرمم دردش خیلی زیاده

عزیزم  الهی زودتر آروم بشی

ممنون گلم❤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
پاهاش یخ زده بنده خدا ،بادکش بنداز بعد با یه روغن گرم ماساژ بده و تند تند حوله داغ کن بپیچ دورشون ام ...

ممنونم 

حتما 

یکی از دوستام شب بخاری و خاموش کرده بود خابیده بود فرداش پاهاش درد میکرد رفت تست کرونا داد مثبت بود ...

ممنونم

حالا رفته دوش آب گرم گرفته بهتره یکم

2714
اره شوهرمم دردش خیلی زیاده

تا ده روز برامن دردکرد روغن زیتون بمالید تاده روزپاهاشوببنده بعدشم جلوی بخاری بخوابه و مسکن بخوره فقط همین تاده روز برامن دردکرد.نترس کرونانیس کرونا ماگرفتیم دردپاهم داشت ولی درکنارش سردردو سرفه و بی اشتهایی  و نبود حس چشایی وبویایی و کم شدن اکسیژن خونو....بود 

ازمنم دوساله درد میکنه وقت خاب قرص کلسیم میخوردم حالا تموم شده کسی نی واسم بخره یعنی عذاب دارم میکشم

عزیزم 

کشک محلی میدونم کلسیمش بالاست 

ببین پیدا میکنی

از قرص بهتره

تا ده روز برامن دردکرد روغن زیتون بمالید تاده روزپاهاشوببنده بعدشم جلوی بخاری بخوابه و مسکن بخوره فق ...

ممنونم 

حالا رفت دوش گرفت بهتره یکم 

عزیزم  کشک محلی میدونم کلسیمش بالاست  ببین پیدا میکنی از قرص بهتره

جدی میگی؟من سر حاملگیم خیلی درد داشت دکتر بهم قرص داد میخوردم بهتربود بچم دنیا اومد به دندون داشت بخاطر قرصا

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
ممنونم حالا رفته دوش آب گرم گرفته بهتره یکم

برای احتیاط مراعات کنید تا اگر خدای نکرده مریضی بود انتقال داده نشه ب شما تا چند ساعت دگ اگه بهتر نشد حتما برن بهداشت محلتون رایگان تست میگیرن 

2706