2733
2734

یکی از آشنایان خیلی اذیتم کرده از هر فرصتی استفاده کرد ه ک ثابت کنه من نازام و بچه دار نمیشم و بارها ب زبون آورده و تو ی جمع میخرم کرده چند روز قبل بچشو دیدم بااینکه دوستاش بود اصلا نمیدونست حرف بزنه و با جیغ و اشاره همه چیو می‌گفت یکی گفت ما بچه اصلا حرف نمیزنه....

یهو تو دلم گفتم آخه مادرش خیییییییییییلی حرف زده ک دلت شکسته اما واقعا ناراحت اون طفل بیگناه شدم و میدونم ک ب حرف میاد.‌‌...

اما واقعا باید مراقب دل شکستن باشیم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسایع مام گوشا بزرگ داداشم مسخره کرد الان پسر دنیا اومده ناشنواست

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731

زن عموی من همیشههههه به مادرم متلک مینداخا که تو پسر نداری هنوزم من 26 سالمه مادرم 47 سالشه میبینتش میگه خدا پسرتو نگه داره بعد میگه واااای یادم نبود تو پسر نداری خودش یه پسر داره الان که بزرگ شده از دستش خووووون گریه میکنه 

2738

ماورشوهر من قیافه منو پیش شوهرم مسخره کرد و بدگویی کرد

من روحمم خبر نداشت وقتی شنیدم دلم شکست پس

چرا دختراش عمل کردن کلی قشنگ شدن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
پس چرا هرکی دل منو شکسته خوشحالتر وخوشبخت تر شده

منم همین فکرو میکردم تا اینکه خدا بعد دوسال جواب اون طرفو بدجور داد. بسپر به خدا به وقتش خودش میدونه چیکار کنه

تا خدا بنده نواز است .... به خلقش چه نیاز است.
زن عموی من همیشههههه به مادرم متلک مینداخا که تو پسر نداری هنوزم من 26 سالمه مادرم 47 سالشه میبینتش ...

وای این زن عموی عوضی منم اینجوری ب مامانم گفت 😪😪😪ولی بعد ۱۸ سال ۴تا پسراش یکی از یکی زندگیشون داغونتر 😐۲تاشون جداشدن با وجود بچه ،اولیه هم با زن و بچه دنبال گند کاریه ،اخریه هم میگه زن نمیگیرم ،وابرو براشون نمونده با این پسرا

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

من بچه ی لوسی بودم و بابام خیلی تحت فرمانم بود تا اشاره میکردم همه جی واسم فراهم بود خیلی ها حسودی میکردن بابای یهویی فوت شد روز مراسمش  دختر خالم با ارایش غلیظ و مانتوی قرمز اومد  و همش با زن داداشاش میخندید خیلی دلم شکست 

چند روز بعد سالگرد بابای من 

خیلی اتفاقی باباش خورد زمین و فوت شد من ۱۷ سالم بود بابام فوت شد اونم ۱۷ سالگی باباش فوت شد 

درسشو نتونست تموم کنه افسردگی شدید گرفت و الان با ی ادم شارلاتان تو رابطس کلا زندگیش از این رو ب اون رو شد

" homo homini lupus " انسان گرگ است برای انسان .
2706