2726
عنوان

لغو کاربری 😐😐😐

139 بازدید | 8 پست

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

لغو کاربری کن دیگه 😢😢😢❤

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

@نی_نی_یار_5    

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا کجا میخوای بری حدیث ؟؟؟ تو حدیث تایپک ما هستی ؟؟؟ واقعا خودتی ؟؟؟ کجا میخوای بری ؟؟؟😡😡😡😡😡

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
2728
وااا کجا میخوای بری حدیث ؟؟؟ تو حدیث تایپک ما هستی ؟؟؟ واقعا خودتی ؟؟؟ کجا میخوای بری ؟؟؟😡😡😡😡😡

اره خودم 

آبجی به خاطر آرامش و ذهنم باید برم ❤

من تحمل بعضی خبرارو تو سایت ندارم 

یه جورایی از سایت بدم میاد دور از جون شما و بعضی دوستام 

مواظب خودت باش ❤😍

ان شاء الله هر جا هستی موفق باشی حدیث جان.. التماس دعا دارم گل دختر 🌹💗

فدات شم ❤

همچنین 

اره خودم  آبجی به خاطر آرامش و ذهنم باید برم ❤ من تحمل بعضی خبرارو تو سایت ندارم  یه جو ...

بچه ها میدونن لغو زدی ؟؟؟ صداشون کنم ؟؟ اخه چرا لغو ؟؟ یه روزی قرار بود همه باهم بریم 😔😔😪برو یکمی بخودت زمان بده ولی لغو نزن جانا🙏❤

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
اره خودم  آبجی به خاطر آرامش و ذهنم باید برم ❤ من تحمل بعضی خبرارو تو سایت ندارم  یه جو ...

ایشالا هر جا هستی آرامش کامل داشته باشی  

حالا فکر کن من برای این که یه سری خبرا رو نشنوم به سایت پناه آوردم