2157
2106

این کاربر مرد هستش با کاربری زن اومده 

خجالتم نمی کشن.....

@s9man    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_5    

بچه ها نی نی یار تگ کنین بترکه 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

تو همه تاپیکام هس😑

@نی_نی_یار_5    

خدایا کجایی؟خدایا منو میبینی؟خدایا یه بنده افریدی گذاشتیش به امون کی؟خدایا من به همه میگم اگه خدا مشکل داده راه حلشم داده پس کو راه حل مشکلات خودم؟خدایا چقدر غم دادی چقدر مشکل دادی؟میگی ناشکری نکنیم؟ما تا کی بخوریم و دم نزنیم؟تا کی عمرمون بسوزه و نگیم خدایا چرا؟خدایا مگه این بندت چند سالشه؟چقدر غم چقدر غصه؟بس نیست؟مگه تو نمیگی من کنارتونم؟مگه نمیگی مهربونی؟کو محبتت؟خستم خدا..خودت شاهدی که دیگه بریدم..هرچی غم رو دلم بودو با خنده نشون دادم همیشه..ولی دیگه بریدم..به خداوندی خودت قسم خستم..بریدم..ببین این بندتو..ببین🖤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

@نی_نی_یار_5‍ 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2050

بچه ها این کاربر مرده به خدا اسکرین دارم 

تو خصوصی چیزی بهت گفته؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2143

@نی_نی_یار_5    

عهههه من هی گفتم این مرده باور نکردیددددد

خواهشااااا بهههه من ایمااااننننن بیاریددددددد😒😒😒😒

دوست و شنونده خوبی برای درد دل کردن نیستم😊       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤      یه وقتا چراغا رو خاموش کن که واقعیات تو تاریکی برق بزنن🧡👻         تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂    از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛  goftino.com/c/BVamgS 
@نی_نی_یار_5    

اسکرینارو بزار حدیث

خدایا کجایی؟خدایا منو میبینی؟خدایا یه بنده افریدی گذاشتیش به امون کی؟خدایا من به همه میگم اگه خدا مشکل داده راه حلشم داده پس کو راه حل مشکلات خودم؟خدایا چقدر غم دادی چقدر مشکل دادی؟میگی ناشکری نکنیم؟ما تا کی بخوریم و دم نزنیم؟تا کی عمرمون بسوزه و نگیم خدایا چرا؟خدایا مگه این بندت چند سالشه؟چقدر غم چقدر غصه؟بس نیست؟مگه تو نمیگی من کنارتونم؟مگه نمیگی مهربونی؟کو محبتت؟خستم خدا..خودت شاهدی که دیگه بریدم..هرچی غم رو دلم بودو با خنده نشون دادم همیشه..ولی دیگه بریدم..به خداوندی خودت قسم خستم..بریدم..ببین این بندتو..ببین🖤
به کسی ازار رسوندم؟

حقی نداشتین با کاربر زن بیای

2051