2737
2734
عنوان

تازه زایمان کردم بیایین

419 بازدید | 12 پست

سلام ۱۲ آذر طبیعی زایمان کردم.

امروز روز هشتم هس احساس بی حالی دارم با خونریزی ب رنگ قرمز روشن.

امروز اینجور شدم طبیعیه؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بسلامتی عزیزدلم طبیعی ک هست

سعی کن چیزای مقوی فقط بخوری آب قلم آبگوشت با گوشت گوسفندی ...سه شیره و ارده و شیرمحلی

آناناس بخر بخور برا جای بخت فقط خودتو تقویت کن ..شیرافزا هم بخور..

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
بدتر از اون بی کسی  هیچکس رو ندارن

استارتر مبشه درخواست بدم قبول کنی؟سوال دارم چون اقا میاد روم نشد بپرسم اینجا

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
بدتر از اون بی کسی  هیچکس رو ندارن

مامان منم مریضه، از الان غصه ام گرفته بیمارستان چیکار کنم، طفلک کمک میکنه ها ولی خب خیلی از دستش بر نمیاد

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
2738

عیب نداره عزیزم قوی باش حالا کسی نیس شوهرتو بگو زودتر بیادخونه یا اینکه خونه کمکت کنه.بیحالیت برا اینه ک انرژی نداری چیزایی ک گفتمو بخور یا ب شوهرت بگو برات درست کنه

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

آمپول نروبیون خارجی بزن

قرص ولوومن اگه گیر بیاری خیلی خوبه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا