2726

بچا خیلی اعصابم خورده 

کالسکه بچم خونه بابامه چون حیاط دارن و خونشون نزدیکمه میخواستم هوا خوبه و خیابون خلوته ببرمش پیاده روی چون بخاطر دندون دراوردن خیلی اذیت میشه،یکم هوا بخوره.

بچم کوچولوئه ، بغلش کردم از خونه خودم که تو اپارتمانه،اومدم از در بیرون یهو یه ماشین بوق زد بچم نیم متر پرید قلبم سوراخ شد ازینکه اینطور بچم ترسید😔

بهش گفتم چته وحشی دستمو تکون دادم بفهمه چون ماسک داشتم احتمالا صدامو نشنید

بعد سرمو انداختم پایین بریم با ماشینش پیچید جلو پامون که ما بترسیم مثلا

محلش ندادم

الان میگم چرا زنگ نزدم به پلیس شماره پلاکشو بگم اخه😔😔😔😔خیلی اعصابم خورده خیلی

اه

خواهش میکنم یجا کالسکه میبینین یا خانومی بچه بغله مراعات کنین ،ممنون ازتون🌹🌹

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سادیسم داشته بدبخت

واقعا😔

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

اون گاو بوده .

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
همه مراعات میکنن عزیزم به جز یه عده آدم وحشی و بی شعور  متاسف شدم  نبات گلاب بخور یکمم ب ...

ممنون الان خوابوندمش بیدار شد بدم 

ناراحت نباش از این دیوونه ها زیاده پلیس هم کاری واست نمی کرد و نمی کنه باید آستانه تحملت را ببری ب ...

واقعا کاری نمیکنه؟حتی با عنوان مزاحم نوامیس باشه؟😔

ممنون الان خوابوندمش بیدار شد بدم 

آره عزیزم بیدار شد بهش بده 

بچه گناهه قدر کافی الان به خاطر دندوناش اذیت میشه دیگه طاقت ترس نداره  

چقدر اون آدم بی غیرت بوده  

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
اون گاو بوده .

گاوا انقدر شعور دارن این هیچی حالیش نبود😔

آره عزیزم بیدار شد بهش بده  بچه گناهه قدر کافی الان به خاطر دندوناش اذیت میشه دیگه طاقت ترس ند ...

دقیقا ادم بچه گربه تو خیابون میبینه دلش رحم میاد اونوقت بعضیا انسانیت صفر