2737
2734

سلام.نگران نباش...درد داره تب داره بی قراری هم داره یک روز...قطره استامینوفنشو طبق دستوری ک بهداشت میده بده بهش..هر نوبت ده دقیقه مونده به ساعت بندی ک کردی بدیش هنوزم بهتره‌..مثلا چهارساعتی میخای بدیش ده دقیقه قبل از اینکه چهارساعت بشه بهش بده..با آب ولرم و سرکه و نمک پاشویه ش کن مدام ..شب هم مدام چک ش کن تبش بالانره خیلی..اگ خیلی بالا رفت یکی دو نوبت میتونی قطره رو دو سه ساعتی بدیش..پیشونی و پشت گردنشم مدام خنک کن..از ژل موضعی بی حسی هم بر پاش استفاده کن

سلام.نگران نباش...درد داره تب داره بی قراری هم داره یک روز...قطره استامینوفنشو طبق دستوری ک بهداشت م ...

ممنون ک راهنماییم کردی♥♥اگه باز تبش بالا رفت چکارکنم همش نگران تبش هستم چکارکنم غسر قطره استامینوفن ک تبش پایین بیاد؟

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ک راهنماییم کردی♥♥اگه باز تبش بالا رفت چکارکنم همش نگران تبش هستم چکارکنم غسر قطره استامینوفن ...

خواهش میکنم...مهم ترین کار بعد از قطره اینه ک شب تاا صبح بالاسرش باشی و خواب عمیق نری..من نیم ساعت نیم ساعت الارم گوشی رو تنظیم میکردم چک ش میکردم..بدنش مدام خنک کنی لباس خنک بپوشه ..آب و سرکه و نمک هم ک عالیه تاثیرشو خودم دیدم..تب رو که حتما میگیره باید مراقب باشی خیلی بالانره..اگ بالا رفت دو بار قطره ش رو مُجازی دوساعتی بدی..بجز ایناراهی نیست..نترس ان شاءالله اونقد بالا نمیره ک خطرناک شه

2728
باشه چشم ممنون عزیزم واسه راهنماییت حتما کارایی ک گفتی انجام میدم خیلی لطف کردی وقت گذاشتی♥♥

خواهش میکنم..اگر خیلی اورژانسی شد و به چهل نزدیک شد و نیومد پایین شوهرت بفرست داروخونه شربت ایبوبروفن براتب کودک بگیره از همونام راهنماییشو بگیره..البته اگ استامینوفنش رو قشنگ بدی و خنک کنی بدنش رو با آب ولرم خیلی نمیره بالا

خواهش میکنم..اگر خیلی اورژانسی شد و به چهل نزدیک شد و نیومد پایین شوهرت بفرست داروخونه شربت ایبوبروف ...

باشه چشم خدا خیرت بده ک گفتی حواسم بهش هست ک ایشالا با همون چیزا ک گفتی تبش بالاتر نره ولی باز به شوهرم میگم از الان بگیره بذاریم تو خونه

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2738