2737
2734
عنوان

نامزدم برای تولدم هیچ کاری نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 28 پست

معمولا توی ازدواج سنتی خیلی وقتا طول میکشه تا بهم علاقه پیدا کنین یا شاید از اون هایی هست ک کلا میخواد خودشو تا ازدواج خیلی سرد نشون بده کلا  ازداوج سنتی از این چیز ها زیاد داره

سنتی همینه دیگ بیشتر از این نمیشه 

نه والا 

برادر من با یه خانمی هم مثل ایشون و سنتی به قصد آشنایی باهم رفت و آمد داشتن ، بعد تولده برادره دختر خانوم که بود برادرم براش هدیه گرفت و داد به دختره که بده به برادرش کادو رو. 

این آقا احتمالا یا خسیسه یا شاید مناسبت ها واقعا براش مهم نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه نه نامزدن نه عاشق و معشوق

چی بگم

همه توقع شاصخین دارن

من دوساله عقدم توقع ندارم

چون تو عید تولدمه خرید عیدش میذارم پای تولد

ولی اینجا ظاهرا همه گل و بلبلن

تو لجظات نابتون برای من و زندگیم دعا کنید.منم هرروز ده تا صلوات ب نیت حل شدن مشکل اونای ک برام دعا کردن میفرستم💚
نه والا  برادر من با یه خانمی هم مثل ایشون و سنتی به قصد آشنایی باهم رفت و آمد داشتن ، بعد تول ...

ب نظر من ک لزومی نداره کادو بخرن اما تبریک چرا،باید میگفتن

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن
2728
من بودم ناراحت میشدم الان احساسی ترین لحظاتتونه مثلا

اره منم همین فکرو میکنم الان که اولشه این باشه وای به حال بعدش، خب به نظرتون به روش بیارم،، چجوری بگم که طلب کارانه نباشه

اره همون روزش تماس گرفت تبریکو گفت.. ولی همین اخه☹️

من وقتی عقد نبودم هنوز و خواستگاری رسمی نیومده بودند تولدم بود...شوهرم فقط تبریک گفت..ولی منم توقعی نداشتم ..ماهم دور بودیم از هم

شما ولی حواست باشه امتحان کنی ببینی خسیس نباشه

نشد که بشه🙃
میترسم چیه خوو خسیسه دیه 😒😒😒 پ ب ای کارش چی میگی    

اخه مثلا رستورانو غذا و اینارو همش به پیشنهاد منه تاحالا عنق بازی درنیاورده همیشه هرجا خواستیم رفتیم هرچی هاستیم خوردیم

2738
معمولا توی ازدواج سنتی خیلی وقتا طول میکشه تا بهم علاقه پیدا کنین یا شاید از اون هایی هست ک کلا میخو ...

نه یخش وا رفته علاقه رو داره.. مثلا بغلم میکنه دستمو بوس میکنه حتی تو حرفامون گف هدیه دادن مهمه و اینا.. ولی نمیدونم چجوری دلیل اینکه برام کادو نگرفته رو بپرسم

به نظرم ازش بپرس که اهمیت مناسبت ها براتون چه اندازه ست 

مثلا تولد و سالگرد ازدواج و عید و ولنتاین یا هرچی که برای خودت مهمه بگو برای من اهمیت داره و دوست دارم همسرم تاریخ های مناسباتمون رو یادش بمونه و با یه کادو در حد توانش خوشحالم کنه 

اینطوری هم نظر و دیدش رو متوجه میشی هم بهش میفهمونی که برات مهمه 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
به نظرم ازش بپرس که اهمیت مناسبت ها براتون چه اندازه ست  مثلا تولد و سالگرد ازدواج و عید و ولن ...

سوال کردم در این مورد گفته برام مهمه قبل تولدم.. خب چجوری بگم اکه برات مهمه پس کووو

سوال کردم در این مورد گفته برام مهمه قبل تولدم.. خب چجوری بگم اکه برات مهمه پس کووو

اینو نمیشه گفت حتما دلیل و منطقی برای خودش داشته و فعلا جدی نمیدونه که برای این مسائل خرج کنه 

من بودم به روش نمیوردم بعد اگه قسمت شد عقد کردید و تولدتون یا سالگرد عقد هدیه نگرفت اعتراض کن ولی حالا بنظرم قشنگ نیست بگی 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...