2410
2553
عنوان

رفلاکس پنهان

300 بازدید | 15 پست

دخترم ۲ ماهشه...

از همون اول حس میکردم وقتی میخوابه یه جیزی میاد تو دهنش و ترش میکنه و صورتشو در هم میکشه...به دکتر گفتم ،گفت زیر سرشو بلند کن و عاروقشو بگیر....به یه دکتر دیگه که گفتم ،جدی نگرفت و گفت وقتی بالا نمیاره و وزنگیریش خوبه ،نگران نشو...

علائمش چیه دقیقا؟؟؟

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

خس خس سینه و گاهی گرفتگی بینی هم داره و گاهی هم سرفه میکنه...خوابشم کم شده و نمیتونه خوب بخوابه..شوهرم میگه دکتر نمیخواد ،میمونه خودش خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اب دهنش زیاد نمیریزه؟؟ اروغ سخت بزنه وهمین علاعمی که خودتون گفتید همه رفلاکس پنهان رو میرسونه پسر منم از سه ماهگی با این علائم‌ دارو مصرف میکنه تا الان که ۱۶ ماهشه

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
اب دهنش زیاد نمیریزه؟؟ اروغ سخت بزنه وهمین علاعمی که خودتون گفتید همه رفلاکس پنهان رو میرسونه پسر من ...

نه،آب دهنش اصلا نمیره ،عاروق هم ۹۰ درصد خیلی سریع و وقتی بلندش کنم بعد شیر خوردن میزنه...اما خس خس سینه و کیپ شدن بینی و گرفتگی صدارو داره..امروزم دوبار سرفه کرد...خوابش کم شده و خوب شیر نمیخوره...

نه،آب دهنش اصلا نمیره ،عاروق هم ۹۰ درصد خیلی سریع و وقتی بلندش کنم بعد شیر خوردن میزنه...اما خس خس س ...

دکتر فوق تخصص گوارش اطفال ببرش،دکتر از صدای تنفسش میفهمه اگه ماهر باشه،

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
2714
اره عزیزم با دارو خوب میشه،فقط حتما باید درمان بشه،دکتر بردی؟؟

سلام‌گلم..امروز غروب بردمش دکتر...بهش امپرازول داد....گفت روزی دوبار بهش بده..فقط یادم نیست گفت هر بار ۱۲ ساشه یا ۲۴ ساشه بدم بهش؟؟؟😐😔از بس استرس داشتم یادم رفت .....وزنش ۴۹۰۰..به نظرتون ۱۲ تا بوده یا ۲۴ تا؟

اگه منظورت اون دونه های ریز داخل کپسول هست ،احتمالا همون ۱۲ تا رو گفته عزیزم،انشالله زود خوب میشه نگران نباش

اگه منظورت اون دونه های ریز داخل کپسول هست ،احتمالا همون ۱۲ تا رو گفته عزیزم،انشالله زود خوب میشه نگ ...

ممنونم مهربونم....ان شالله

2706