2737
2739
عنوان

خیلی توی اسم مرددم کمکم کنین لطفا

102 بازدید | 19 پست

سلام به همگی ...من بین اسامی بردیا آریو آرتین مرددم خودم و همسرم آریو رو انتخاب کردیم و خیلی دوسش داشتیم ولی خانواده همسرم دوست ندارن و خواهر شوهرم خیلی اصرار داره اریو نزاریم کم کم نظر همسرم داره برمیگرده  نظرتون و میگین راجب اسامی مخصوصا آریو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بردیا قشنگتره

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738

آریو قشنگتر از اون دوتای دیگه است 

به سلیقه خودتون اعتماد کنید 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

هرچیزی ک دوس دارین بزارین ک بعدها پشیمون نشین 

شما هرکسی گفت بگو ب شما چ من دارم سختیشو میکشم من قرارع بزرگش کنم پس منم اسمشو انتخاب میکنم 

اصلا نباید میگفتی من تا پسرم دنیا نیومد  ب کسی نگفتیم توی بیمارستان مامانم ب همسرم گفت کشتیمون بگو اسمش چیه گفت اراد😂😍گفت اخیش 😂😂گفت اخیش چرا گفت ترسیدم ی اسم قدیمی بزارین

مادرشوهرم اصرار داشت ک بنیامین یا میلاد بزاریم😶😶😶😑😑😑😥😂😂😂😂ما میگفتیم باشه هرچی شما بگین بعد اسمی ک خاستیمو گذاشتیم 

بردیا قشنگ و خوش اوا

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2706