2733
2734

بچه ها a21sشوهرم بهم کادو تولد داد حالا هر کی میبینش میگه اشتباه کردید کیفت نداره صفحه تاچش فلان خیلی بد شد اخه هرچی کار کرد داد یه گوشی برا من برا ما ک کارگریم ۵۷۰۰ خیلیه خیلی بد شد 😣😣😣😣

چی‌بگم والا😑

من ندارم ولی سامسونگا خوب میشن

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
گفتن این کیفیتش از هنه سامسونگا بد تره 

کلا سری aمیگن خوب نیست

منم سری aدارم

دیگه خریده به قول خودت هرچی کار کرده داده گوشی براتو 

ناراحتش نکن بگو خیلیم خوبه بقیه از حسادت میگ

منم چند ماه پیش گوشیم خراب شد شوهرم بهم نگفت میخواد گوشی بخره با دوستش رفت a20s خرید

خودش میخواسته a50بخره دوستش گفته اینا هیچ فرقی ندارن اینو بخر 

گاهی هنگ میکنه ولی اصلا نگفتم که چرا اینو خریدی ولی خودش میگه نباید به حرف دوستم گوش میدادم باید یهو گرونشو میخریدم

گوشیه منم خوبه ها ولی با گوشی همسرم که s8+مقایسه میکنیم فرق داره و اون بهتره

2738
کلا سری aمیگن خوب نیست منم سری aدارم دیگه خریده به قول خودت هرچی کار کرده داده گوشی براتو  ...

چی بگم اخه میخاست یجی بگیره ک چن سالکار کن  اینو ک همه میگن خوب نیست

چی‌بگم والا😑
2706