2726

دوستان کسی هس گوشیa20sداشته باشه میخام بدونم چطور گوشی هس؟ازنظرکیفیت و کارایی چندجاخوندم تعریف چندانی نکردن ازش.واینکه گوشی تا۴. ۴وخورده ای نو یا درحد نو چ گوشی پیشنهادمیکنید باهمین قیمتی ک گفتم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

سایت جی اس ام نظرات و بخون اونجا بهترین جاعه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من الان همین گوشی دستمه خوبه دوربینش کیفیت خوبی داره راضیم ازش اگه تونستی یکم بیشتر هزینه کنی a21 هم خوبه دوربینش ۴۸ حافظشم خوبه میتونی تو دیجی کالا مشخصات و نطرات رو هم ببینی

شیاومی بخر

گرونه بااین قیمتی ک گفتم نمیشه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
شیاومی بخر

می‌دونی ۹پرو چنده؟

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
شیائومی. خودم وشوهرم داریم خیلی راضی هستیم

چ مدلی و قیمت

2706