2410
2553
عنوان

از سايت خانومي شكايت كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 26189 بازدید | 53 پست
ديگه ٩/٩/٩٩ رفتم سايت خانومي كه از تخفيف هاش خريد كنم چون خيلي همينجا شنيده بودم بهترين تخفيف ها مال ...

عزیزم بالا گفتم، برای ارسال گفته بودن که تاریخ توی سایت درست نیست، دیرتر میارن

منم پنجم سفارش دادم دیروز آوردن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

پنجشنبه هر چي زنگ زدم بهشون اشغال بودن يهو گفتك برم اينستاشونو ببينم تو دايركت اينستا براشون پيام بزارم تو اينستا يهو چشام گرد شد زير هر پستشون دويست سيصد نفر ناراضي بودن كه ده روز گذشته و سفارشهاي ما نرسيده همه شاكي بودن ها يعمي نديده بودم پيجي انقدر شاكي داشته باشه منم امروز ازشون شكايت كردم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ديگه ٩/٩/٩٩ رفتم سايت خانومي كه از تخفيف هاش خريد كنم چون خيلي همينجا شنيده بودم بهترين تخفيف ها مال ...

روز چهارشنبه تازه براتون ارسال میکنن چندروز بعدش دستتون میرسه

2720
منم تعریفشو شنیدم ولی تا حالا خرید نداشتم ، خب ؟

منم بار اولم بود از اين سايت خريد ميكردم به نظرم چند نفري شكايت بكنند ميفهمن كه اينجوري نبايد ارسال كنند

پنجشنبه هر چي زنگ زدم بهشون اشغال بودن يهو گفتك برم اينستاشونو ببينم تو دايركت اينستا براشون پيام بز ...

چ زود رفتی شکایت کردی

حالا چند روز صبر میکردی باالاخره میفرستن دیگه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2714
 چ زود رفتی شکایت کردی حالا چند روز صبر میکردی باالاخره میفرستن دیگه

ببين وقتي نميتونند زود ارسال كنند اشكالي نداره خوب تاريخ رو بزنندده روز بعد نه اينكه ادم رو سركار بزنند اتفاقا بايد چند نفر شكايت كنند تا بفهمند احترام بزارن

عزیزم بالا گفتم، برای ارسال گفته بودن که تاریخ توی سایت درست نیست، دیرتر میارن منم پنجم سفارش دادم ...

عزيزم تو اينستاشون ببين همه شاكي اند خوب وقتي نميتونند سريع ارسال كنند موعد تحويل رو ده روز بعد بزنند به نظر من بايد چند تا شكايت ازشون بشه تا بفهمن اينجوري با مشتري برخورد نكنند و جوابگو باشن تازه ميگن اكثرا محصولاتي كه دست مشتري ميرسه تاريخ مصرفاشون اخراشه

2706