2733
2734

من پسرم شش ماهشه شیر خشک میخوره فقط تو‌خواب رفلاکس پنهانم داره دارو میخوره ابنا کی خوب میشن من دیگه کم آوردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

آخی ،رفلاکس داره دیگه گناه داره

ان شالله زود خوب بشه،داروهارو منظم بده خوب میشه،بستگی داره،بچه جاریم تا یکسالگیش بود،بچه دوستم ۱۵ ماهشه هنوز بالا میاره

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
واقعا یک سال ؟ من میمیرم اینجوری😭

صبر پیشه کن خواهرم

واقعا خیلی سخته من گذروندم ولی چاره ای جز تحمل نیست

راستی غذاخور شه کم کم بهتر از الانس میشه

شیرخشک چی میدی؟ آلرژی هم داره؟

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
تو خواب میخورد فقط؟

تو بیداری خیلی مقاوت میکرد و موقع شیر خوردن گریه میکرد کم میخورد بعضی وقتا اصلا نمیخورد بعد شیر دادن 15 دقیق

ه سرپا نگهش دار تا اروغ نزده نزارش پایین اروغم زد هنوز سرپا نگهش دار تا یکم هضم شه زیاد تکونش نشه دوساعت یبارم شیر بهش بده

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
یا خدا هنوزم تو خواب شیر میخوره،؟

اگه رعایت کنی سریعتر خوب میشه تو خوب باز شیرخشک میخورده من خودم شیر میدادم به لبنیات الرژی داشت یه سال هرچی که توش شیر یا کره یا پنیر پیتزا بود حتی بسکوییت و کیک که یه ذره شیر داشت نمیخوردم رعایت نکنی حالا حالاها درگیرشی

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
صبر پیشه کن خواهرم واقعا خیلی سخته من گذروندم ولی چاره ای جز تحمل نیست راستی غذاخور شه کم کم بهتر ...

نمیدونم دکترش میگف عرق کردن سرش واسه آلرژیشه.تا ماه پیش هیپ الان دبگه سوپرامیل میدم.آخه من از ۴ ماهگی کمکیشو شروع کردم بهتر نشده

تو بیداری خیلی مقاوت میکرد و موقع شیر خوردن گریه میکرد کم میخورد بعضی وقتا اصلا نمیخورد بعد شیر دادن ...

چجور دوساعت یه بار خب ساعت ک نیس کوکش کنم دوساعتی بخوابه ک شیر بخوره تو بیداریم لب نمیزنه

2706