2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روی خودش مگه ننوشته؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

پودرو داخل یه لیوان آب جوش حل کن بعدم یه لیوان آب یخ بریز روش بذار داخل یخچال اگه یه مقدار بستیم بهش بزنی خوشمزه میشه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

یه لیوان آب جوش بهش اضافه کن بذار رو بخار آب کامل حل شه نصف لیوان آب سرد بهش اضافه کن بریز تو قالب بذار تو یخچال ببنده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3108656/النگوهای-

من

اینو واسه ام گزار‌ش میزنی اسی 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

ی لیوان آب جوش بریز اینقدر هم بزن تا تمام ذراتش حل بشن. بعد دوباره ی لیوان دیگه آب جوش اضافه کن. آب یخ ژله رو کدر میکنه. بعد بزار یخچال همین. اگر هم میخای بریزی تو قالب قبلش ی کم قالبتو چرب کن

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

یه لیوان و نیم اب داغ بریز یه قاشق شکر .قالبت پلاستیکیه چرل کن، اگه  فلزیه اب بریز یکم بعد ابشو خالی کن بزار یخچال دیواره قالبت یخ بزنه بعد ژله رو بریز توش بزار بخچال ببنده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706