1874
2047

دستور درست کردنش روش نوشته گلم بخون

مهم نیست در چه سنی باشم،هروقت چیز جدیدی یاد میگیرم دلم میخواد فریاد بزنم:مــامــان بـیـا نـگاه کـن😍🤗   یکی بهم گفت: خیلی داغونی نه؟گفتم چطور؟ گفت: اخه خیلی قشنگ میخندی🖤🙃 دلم پره...انقدر که بیشتر وقتا از چشم هایم میچکد....🖤💔
2032
2051

پودرو داخل یه لیوان آب جوش حل کن بعدم یه لیوان آب یخ بریز روش بذار داخل یخچال اگه یه مقدار بستیم بهش بزنی خوشمزه میشه

هرچه آید به سرم باز بگویم گذرد،وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد🙃

یه لیوان آب جوش بهش اضافه کن بذار رو بخار آب کامل حل شه نصف لیوان آب سرد بهش اضافه کن بریز تو قالب بذار تو یخچال ببنده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3108656/النگوهای-

من

اینو واسه ام گزار‌ش میزنی اسی 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

ی لیوان آب جوش بریز اینقدر هم بزن تا تمام ذراتش حل بشن. بعد دوباره ی لیوان دیگه آب جوش اضافه کن. آب یخ ژله رو کدر میکنه. بعد بزار یخچال همین. اگر هم میخای بریزی تو قالب قبلش ی کم قالبتو چرب کن

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕

یه لیوان و نیم اب داغ بریز یه قاشق شکر .قالبت پلاستیکیه چرل کن، اگه  فلزیه اب بریز یکم بعد ابشو خالی کن بزار یخچال دیواره قالبت یخ بزنه بعد ژله رو بریز توش بزار بخچال ببنده

اول یه لیوان آبجوش هم زدن یه لیوان آب سرد هم زدن گذاشتن توی یخچال تا خودش رو بگیره

هری باحالت دلسوزانه به دامبلدور خیره شد. دامبلدور به هری گفت: هری دلت به حال مرده ها نسوزه، دلت بیشتر به حال زنده ها بسوزه مخصوصا اونایی که بدون عشق زندگی میکنن.

اول دست راستت و میاری جلو
 بعد با کف دست راستت بسته پودر ژله رو بر میداری
بعدش زاویه ی دستت و 90 درجه به سمت چپ مایل میکنی
بعدش میاری جلو صورتت ک بتونی بخونیش
بعدش الحمدالله اگه سواد داشه باشی میبینی نوشته چ جوری درستش کنی
موفق باشی  

وقتی جنس مخالف میبینی بامزه نشو لعنتی !

اصلا اب سرد نریز

اگه میخوای بریزی توی قالب و بعد از قالب دربیاری ،کمتر از ۲ دولیوان واسه هر بسته بریز

اگه میخوای توی همون ظرف خودش سروش کنی ،۲لیوان اب گرم بریز

حتما حتما هم روی بخار کتری اب کن

از ژله درست کردن کار اسونتری نداریم، تازه دستورشو رو جعبه اش هم نوشته  خوبه آدم بعضی وقتا قبل ...

حالا شما ناراحت نشین 😐

این همه تاپیک میزنن فقط تاپیک من اذییتت میکنه ؟

1718