2703
2553

سلام دوستان عزیز

۳۸ سالمه - باکره ام و ذخیره تخمکم خیلیییی کم شده پزشکم گفت شرایطم بحرانیه ممکنه بعد ازدواج بچه دار نشم و باید سریعا ذخیره تخمک انجام بدم الان دو راه حل دارم:

۱) پژوهشگاه رویان - که یه مرکز ناباروریه معروفه : (( فقط)) از واژن انجام میده و برای این کار فک بکارت میکنن و تخمک برمیدارن ولی بکارت را ترمیم نمی کنن البته بیمارستان خصوصی بهمن هم همین روشو داره ولی ترمیم بکارت میکنه البته گواهی پزشک قانونی بهمون میدن

۲) بیمارستان خصوصی صارم که فوق تخصص زنان و زایمانه : (( فقط )) با عمل لاپروسکوپی از روی شکم را سوراخ ریز میزنن و بکارت حفظ میشه

حالا از دوستانیکه اطلاعاتی دارن و مخصوصا کسانی که اینکارو کردن استدعا دارم راهنماییم کنن

اول اینکه کدام روش ذخیره تخمک بهتره به جهت کیفیت تخمک و تعداد برداشتن اون 

دوم اینکه در رویان دکتر خوبو ماهری میشناسید معرفی کنید

لطفا اگر کسی جای دیگه ای هم انجام داده رانماید کنه ممنون میشم

تعداد رای : 2
نظرسنجی
ذخیره تخمک
1
50%
دختر باکره
0
0%
روش تخمک کشی
0
0%
رویان - صارم
1
50%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوست عزیز این سوال خیلی تخصصیه لطفا با پزشک متخصص مشورت کن ماها اینجا نمیتونبم کمکی کنیم بهت

ممنون عزیزم دیروز دیدم یکی دیگه از دوستان هم مشکل منو داشته ... گفتم شاید کسی انجام داده باشه... 

متاسفانه تو این یکماه چندین دکتر رفتم ولی متاسفانه جواب درستی نمیدن یا میگن بیا برات انجام میدیم یا نامه میدن برای دوستشون

من میخوام یکم اطلاعات داشته باشم و با علم و اگاهی تصمیم بگیرم 

تجربه و اطلاعات دوستان از دکترها بهتره

من نمیدونم ولی در جامعه ای هستیم که کافیه آتو بدیم دست کسی ...اون وقت تا آخر دتیا باید سواری بدین

میشه از ی جایی با این فرهنگ مقابله کرد شما خودت به پسرت یاد میدی ک ارزش دختر ب بکارتش نیس و دختر کالا نیس ک باید دست اول باشه صادقانع بگو به پسرت میگی یا روت نمیشع و میزاری طبق فرهنگ جامعه شکل بگیره عقایدش؟

2714
واقعا فاجعس قرن ۲۱ ارزش دخترو به بکارتش میدونید

سلام سحرجان 

من حرفتو درک میکنم ولی متاسفانه بعضی موضوعات نهادینه در فرهنگ جامعه اس

اگه میخواستم به این چیزها اهمیت بدم بدون فکر لاپاروسکوپی را انجام میدادم

من برام سلامتی و کیفیت تخمک و خودم مهمترین چیزه و هدفم اینجا درخواست راهنمایی از افرادیه که راجب فریز تخمک تجربه و اطلاعات دارن

و خواهش میکنم کمکم کنند

ممنون عزیزم دیروز دیدم یکی دیگه از دوستان هم مشکل منو داشته ... گفتم شاید کسی انجام داده باشه...&nbs ...

سلام ببخشید شما ذخیره تخمک رو انجان دادین؟ازتون راهنمابی میخواستم