2737
2734

دخترم اول ابتداییه از اول سال تحصیلی بعضی وقت ها میگفت چشمم درد میکنه بارها پیش چشم‌پزشک و پزشک عمومی رفتم گفتن چشماش کاملا سالمه سه شنبه میخوام ببرم دکتر مغز و اعصاب ولی خیلی نگرانم😥

وقتی که گوشی و تلوزیون نگاه نمیکنه اصلا چشم درد نمی گیره اما نیم ساعت که تلوزیون یا گوشی نگاه میکنه خیلی اذیت میشه و چشم درد میگیره خیلی نگرانم 

شمارو به خدا اگه چیزی میدونید کمکم کنید.....

بعضی وقتا هم میگه چشمم تار میشه یا سرش درد میگیره البته خیلی کم.....😞

شما دیدید کسی این علایم و داشته باشه و به صفحه نمایشگر اینقدر حساس شده باشه؟؟؟

تو با حال ویرانه من چه کردی💟ببین عشق دیوانه من چه کردی❤❤❤❤❤❤  ❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دختر من پارسال میگفت ولی امسال نمیگه فکنم میخواست از درس فرار کنه😂😂

چطوری میگفت چه مدت،؟؟؟؟؟توروخدا یکم بیشتر توضیح بده 

تو با حال ویرانه من چه کردی💟ببین عشق دیوانه من چه کردی❤❤❤❤❤❤  ❤❤❤❤❤❤

بله مامان مهربون، پسر منم مدام پلک میزد وقتی به گوشی و تی وی نگاه میکرد به حدی که همه میگفتن این تیک عصبی گرفته بعد دکتر بردم گفت خشکی چشم هست قطره ی اشک مصنوعی استفاده کردم خوب شد البته زمان استفاده از گوشی و تی وی رو اوردم پایین و اینکه شاید بهش استرس هم وارد میکنی چون کلاس اول هست و اموزشی از سمت مدرسه ندارن ممکنه از استرس باشه 

آخه میگرن میگیره و ول میکنه ولی این هروقت گوشی نگا میکنه چشم درد میشه

من ی دوستی داشتم چشاش به نور و صدا حساس بود یعنی نمیشد بعضی وقتا اصلا گوشی یا تی وی ببینه . یه کم هم سردرد داشت و عصبی شده بود بهش گفتن میگرن خفیف داره

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
2706