2733
2734
جاری منو با بچه اش دزدیدن پلیس گفته در عرض یک ماه 400 نفر همین جوری ناپدید شدن اولا" که بیرون میرید حواستونو جمع کنید دوما" کسی مورد مشابهی نداشته که طرف زنده مونده باشه ما خیلی نگرانیم تو رو خدا هر کی می دونه جواب بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای خدا/ عصری بیرو.ن بودیم باهمسرم.همه جا مامور بود.شوهرم میگه اکثر نقاط شهر همینجور مامور ریختن من خیلی میترسم.وقتی بیرون میریم دست دخترمو محکم میگیرم از کنارم دورنشه
2738
ای وای حالا اون طرفا کسبه خیلی آدمای خوبین.خانواده دار.اما خیلی آدمای ناجور هم رفت و آمد دارن که آدم از کنارشون رد میشه احساس بدی بهش دست میده کارای بدی میکنن یا با نگاهشون آدمو میخورن من یکی جرات ندارم اونجا تنها برم
ایشالله قضیه فرار باشه نه دزدیدن خیلی ترسناکه اونم با دختربچه.چه بلاها که ممکنه سرشون بیارن خدایا خودت نگهدارشون باش به حق صغیرهای شهید کربلا ایشالله خبری خوش ازشون بشه بیای بگی من زدم به علاقمندیهام خبرشو بدونم
2706