2726
عنوان

میخاید مزاج خودتون رو بفهمید

559 بازدید | 45 پست

دوستان میدونستید ریشه همه ی بیماری ها دربدن غلبه یکی از مزاج های چهارگانه بر مزاجای دیگه است .پس لازمه که ما مزاج بدن خودمون رو بشناسیم اگر اطلاعی راجب مزاج خودتون نداریداگر سلامتی و زیبایی و تناسب اندامتون براتون مهمه برای تکمیل فرم مزاج شناسی و راهنمایی های بیشتر به واتساپ 09913766175مراجعه کنید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مزاجمو میدونم مال دیگرانم تشخیص میدم کاری نداره درمانش نمیدونم زیاد

مال منو چی میشه تشخیص یدی😕خیلی درگیرشم

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
میگم باید خصوصیاتتو و ظاهرتو بگی  ولی درمان بلد نیستم چون علاقه به قسمت‌های درمانی‌ نداشتم بلن ...

چشم درخواست میدم پس

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706