2737
2734
چند شب پیش . من طرفمو حذف کردم . دو سال از دوری بین جاده ها که فاصلمونه . یا هر روز تو مجازی چکش می ...

هرشب استوری های غمگین میزاره

بیشتر وقت ها بی مناسب میاد در خونمون

با رفتارش نشون میده که چی تو دلشه

کم کم دارم خل میشم

زندگیم خوب بود تا این که این اومد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هرشب استوری های غمگین میزاره بیشتر وقت ها بی مناسب میاد در خونمون با رفتارش نشون میده که چی تو دلش ...

اگه باهات صحبت کرد بزن تو ذهنش . یا سعی کن وقتی اونجاست تو نباشی . والا دل سنگی میخواد اینکارا ولی انجام بده نتیجه میگیری نزار بهت نزدیک شه

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
چیکار کنم😖😖😖

دارم میگم بهت این کار عاقبتی جز رسوایی و دلشکسته ی تو نداره و ابرویی ک پیش شوهرت از دست میدی،،،اولش خیلی سخته ولی خودت بزاریش کنار دردش کمتره،،،اون برنامه رو ی مدت حذف کن

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2738
هرشب استوری های غمگین میزاره بیشتر وقت ها بی مناسب میاد در خونمون با رفتارش نشون میده که چی تو دلش ...

غلط کرده استوری غمگین میزاره تو ساده هم فکر نکن اللن از دوری تو دلش اتیشه این ی هوسه تو کله ی پوک اون پسر فقط

جدی،خیلی پست،از زندگیم دلسرد شدم

میدونم چی میگی،،،رفته رفته طوری میشه ک از شوهرت و این سبک زندگیت زده میشه و فکر میکنی کاش جدا شی و با اون باشی،،،،باور کن اشتباه میکنی از الان بلاک کن ن خودتوعذاب بده ن ابروتو دست ی الف بچه،،،،زن متاهل راحتره واسه همین دست گذاشته رو تو وگرنه ادم قحط نبود ک بیاد عاشق زنی بشه ک شوهر داره 

2706