2703
2553

با سلام دوستان من تهران شهر قدسم اصالتا شمالی ام ۱۰۰ تومن پول دارم نمیدونم چه کاسبی باهاش راه بندازم میدونم ناچیزه اما اگه چیزی به ذهنتون میرسه ترو خدا بگین بنده ۳۰ سالمه شغل خاصی بلد نیستم 

یه ماشین بخر برو اسنپ یا آژانس

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بوتیک

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

پرورش مرغ ماهی بلدرچین بوقلمون همچین چیزی 

تو کار پوشاک نرو ک ضرر میکنی

سرمایه گذاری هم نکن ک چیزی گیرت نمیاد

باید چیزی شبیه کارگاه بزنی 

میتونی شیرینی فروشی بزنی

اینا نظرات من بود

نظرم رو حراجی کیف و کفشه

خیلی خوبه، مخصوصا اگه تو اینستا هم پیج بزنی فروش آنلاینم انجام بدی

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706