2737
2734

نمیدونم از استرس از کم خونی دارم گریه میکنم یک هفتس اینجورم میزنه معدم شدید درد میکنه ،نمیدونم چیکار کنم هیچکسو ندارم کمکم کنه خدا 

😢الهی بگردم

انشاءالله هیجی نیست

امن یجیب بخون

به خدا توکل کن

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

علائمت چیه دقیقا؟

فقط میلرزی؟ یک هفته هست؟

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کجا رفتی عزیزم

بگو دقیقا چیه شاید تونستم کمکی کنم

دلم خیلی گرفته

گل گاو زبون بخور آرامش بخشه...برای معده درد عرق نعنا بخور

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2738
سردم نیستا بدنم رو ویبرس استرسم خیلی بالاس 

من یه مدت بخاطر مشکلاتی که تو زندگیم داشتم همینطدری شده بودم

الانم هروقت دعوا میشه تو خونه یهو پاهام یخ میشه لرزش میگیرم😕

دو روز سرما خوردم تو اون دو روز از شوهرم کتک خوردم شبو روز هیچ نخوردم 

ای خدااااا😢

دلم خیلی سوخت

من که تاحالا تو تاپیکات نبودم از ماجرا بی خبرم

خیلی باید مراقب خودت باشی... 😔

ان شاءالله  خوب میشی توروخدا برای منم دعا کنید بیمارستان بستری شدم دعا کنید خیلی نیاز دارم خیلی میترسم

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
عزیزم چرا همش استرس داری شما برات صلوات فرستادم عزیزم حتما ب پزشک مراجعه کن بخاطر اسید معدت

بغد خوب شدن سرما خوردگیم چون دو سه روز هیچ نخورده بودم با معده خالی قرص خورده بودم معدم داغون شد الان یه هفتس درگیر معدمم استرسمم بالاس همش فکر شوهرمم میکنم وابستم دوسش ندارم زیاد که فکر میکنم اینجور بدنم رعشه میگزه 

2706