2733
2739
عنوان

گولاخ آسین جماعت😜🤪🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 42 پست
وااااای این اهنگه🤣🤣🤣🤣🤣🤣هربار یکی میخوندش داستان زندگی منحوسشو میگفت زناش همه میمردن🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣واقعا؟؟؟؟

خخخ 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
والله حقیقتش به ماهم یاد ندادن که  من کوچولو بودم از بقیه شنیدم یاد گرفتم  بعد ۳ سالم بو ...

هارالی سان گوزل؟؟؟ 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هارالی سان گوزل؟؟؟ 

قربان سنه جیران😘

اصلیتیم تبریزلی 

البته مامانیم میانالی دی😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731

قیرمیزی آلما یاناغلاریندااااا

بال گولیر منه دوداغلارینداااا

گولنده آی قیز سن نه شیرینسن

اولمیشینم من اوزون بیلیرسن

قیرمیزی آلما نار شیرین اولار

سوگی باغیندا یار شیرین اولار

قدیمکیلردن بئله مثل وار

آتا آنادان یار شیرین اولار

علی پرمهر

کلیماشو سرچ کن🤣🤣🤣🤣 یمدت مد شده بود  مدل به مدل ساخته بودن مثل موزیک ویدئو

😅خب کلیپ واقعیش رو که دیدم 

خواننده اش نامیک هست که دختره رو میخواد 

بعد میمیره دختره 

ولی مابقی کلیپایی که میگی رو ندیدم 

قربان سنه جیران😘 اصلیتیم تبریزلی  البته مامانیم میانالی دی😍

هم شهری اولدیخ که منده تبریزلی ام هشترود میانه یا چوخ یوخونده😍

دیدم دیدم سن اولمازسان یاشایامام

😍😍😍عشقه این آهنگ 

گونل هم بچه بود خونده

2738
هم شهری اولدیخ که منده تبریزلی ام هشترود میانه یا چوخ یوخونده😍

قربان سنه همشهری 😘😘😘

اتفاقا داییمین آروادی هشترودلی دی😍😍😍

فامیلیسی علیزاده دی زنداییم😘

قیرمیزی آلما یاناغلاریندااااا بال گولیر منه دوداغلارینداااا گولنده آی قیز سن نه شیرینسن اولمیشینم ...

💃💃💃💃💃ساغول 

آمان آمان آمان آی آمان بی قیزلارین الینده😋💃

قربان سنه همشهری 😘😘😘 اتفاقا داییمین آروادی هشترودلی دی😍😍😍 فامیلیسی علیزاده دی زنداییم😘

یاواش یاواش فامیل چیخاریخ علیزاده إشید میشم ولی چوخ تانیمارم منیم مامان بزرگیم دا میانه لیدی جیران😘😘

گجلریم حرام حرام حرام اونا دین گلسین

نفس آلا بیلیمیر دارخیر ادام اما دین گلسین

بلکده منن جانمی آلماز ایستیر او

راضیام، آلسین آلسین تامام

اما دین گلسین .. :)

اینقد که گوشش کردم حفظم

غصه نخور درست میشه.

این خواننده اش یادم نیس

ولی شاده

جیران بالام سان 

گوزل بالام سان💃💃💃

ایستیرم آی گوزل منیم اولاسان 

ایستیرم آی گوزل منیم اولاسان💃💃💃

2706