2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الان که شما دارین این بحثو میکنید، بدانید و آگاه باشید این خانم هفته گذشته پیجش به زور ۵۰۰ کا بود، الان بالای یه میلیون، و درآمدش چندییین برابر شد بخاطر همین موضوع، شب خوش

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
2720
2714
الان که شما دارین این بحثو میکنید، بدانید و آگاه باشید این خانم هفته گذشته پیجش به زور ۵۰۰ کا بود، ا ...

نه هفته پیش ۸۰۰ کا بود😂😂

خدایی خیلی وقت پیش پونصد کا بود

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
شایع زیاد درست میکنن ..  این دختره با اون فیسش بیاد بره با پویان رل بزنه که دیگه هیچی

اولا ک پویان تو لایو بهش زنگ زد و صداشو گذاشت رو اسپیکر

دوما امروز با هم تو فروشگاه دیده شدن در ترکیه(فیلمش هست تو پیج امین فردین و یوتیوبش)

سوما امین فردین(خبرنگار)یه فیلم گذاشته تو یوتیوب و اینستاش ک اگه نگاش کنی خودتون متوجه میشید ک قضیه از چ قراره

چهارما خود خانم آناشید اسنوری کرد ک منو قضاوت نکنید و منم حرف برا گفتن دارم و زندگی منه و این داستانا

در ضمن ب قیافه نیس..آدمارو با قیافه نسنج وقتی از ذات و باطن کسی خبر نداری

👊Mind Your Own Business

اناشید را نمیشناسم ولی میدونم  پویان مختاری یه عقده ای تازه بدوران رسیده ی بی اخلاق و فاسد را هر کی دوست داشته باشه خیلی باید پوچ و بی مغز باشه مردی که کاملا مشخصه محبت و عشق  را نمیشناسه  و بسیار بی فرهنگه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
من فکر کنم الکیه ، از کجا معلوم پشت تلفن اناشید بود  اخه با پویان 🥴

فیلمش هست دو‌تایی دارن خرید میکنن تو فروشگاه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اولا ک پویان تو لایو بهش زنگ زد و صداشو گذاشت رو اسپیکر دوما امروز با هم تو فروشگاه دیده شدن در ترک ...

😱😱😱😱

قضاوت که نکرم ولی واقعا توی مخیلم نمیگنجید یه همچین دختری با پویان مختاری رابطه داشته باشه .. 

2706