2410
2553

فقط الان دیگه به شوهرتم زنگ نزن که یوقت خود شوهرت جلوی بقیه پشت تلفن چیزی بهت بگه. مطمئن باش تا مدتها رفتار شوهرت عوض میشه بخاطر عذاب وجدان. و تو رو هم مقصر میدونه. بهتره بیشتر شوهرتو در نظر بگیری تا خونوادش. چون یکی دو بار بیشتر نمیخوای خونوادش تحمل کنی که. نه اونا رو نه شوهرتو خیلی تحویلم بگیری دیگه اوضاع بدتر میشه...تو خودت دست پیشو بگیر... سرد برخورد کن. و با پدر و برادرت برو بهتره

آخه کروناس عزیزم. فقط فک کنم جمع خونوادگی خودشون باشن

اگ کاری کنی ک بی حرمتی باشه ب مادرشوهرت تا اخر عمر ب یاد همسرت میمونه

خواهش میکنم این بار رو کوتاه بیا و طوری رفتار کن ک خدایی نکرده عزیز خودته

هرچقدر حرمت بذاری ب شوهرت گذاشتی

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بخدا موندم برم یا نه. من عموی جوونم فوت کرد سه ماه پیش یه زنگم حتی به پدرم نزدن. حالا خودم هی ...

عزیزم شما خانمی کن و برو ،وسط دعوا حلوا خیرات نمی کنند خب یه چیزی گفتند دیگه برو و هرچی تو دلت هم هست ببخش اون دیگه دستش ازاین دنیا کوتاهه 

......
2456
نخوندم کامل پستاشو..فقط پست اولشو خوندم

همین دیه 

اسی از زبونشون میترسه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
بعدش چی. اونموقه که همه خونواده تو خونه جمع میشن

وایییی من به جات استرس گرفتم

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼
2714
منظورش احترام‌گذاشتنشون بود.

وقتی ایشون یساله قطع ارتباطه چه احترامی بزارن به فوت عموش حالا اگر خدای نکرده پدر یا مادرش بودن باز انتظارش تا حدی قابل قبول بود تازه اونم از خووهر شوهر نباید انتظار میداشت فقط از همسرش 

مثل اینه عموی شوهر ش بمیره و شوهرش بگه چرا برادرات نیومدن فلان کنن و فلان 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اگ کاری کنی ک بی حرمتی باشه ب مادرشوهرت تا اخر عمر ب یاد همسرت میمونه خواهش میکنم این بار رو کوتاه ...

خیلی حرفت آرومم کرد. ولی مادرشوهرم واقعا در حقم بدی کرد. من بچم سقط شد پشت تلفن به شوهرم گفت خدا روشگر از این عفریته بچه دار نشی هااا

آخه کروناس عزیزم. فقط فک کنم جمع خونوادگی خودشون باشن

پس وقتی فقط خودشونن اشکال نداره برو حالا ضایعت هم کردن و داد و هوار راه انداختن کسی نیس که بگی جلوش ضایع شدم فقط خودشونن سعی کن درکشون کنی هرچند اگه شعور دارن حرفی نمیزنن اگرهم زدن فک کن نشنیدی یا بگو الان وقتش نیس  هرچی شد تشییع جنازشو برو به خاطر شوهرت که بمونه تو ذهنش بعدا نگه زنم نیومد خاکسپاری مادرم هم خاهراش اتو دستشون میگیرن میکوبن تو سر شوهرت هم اون ازت سرد میشه به خاطر زندگیت یه روز حرف تحمل کن اینم میگذره

به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد...💔
وقتی ایشون یساله قطع ارتباطه چه احترامی بزارن به فوت عموش حالا اگر خدای نکرده پدر یا مادرش بودن باز ...

ن حتی ب پدر مادرش ز نزدن تسلیت بگن.با این قهر بودن با پدر مادر اسی ک فهر نبودن

عزیزم..پس حواست باشه الان پیش شوهرت چیکار کنی،،لگو از بر خورد خواهرات میترسم پیش فکو فامیل بهم بی اح ...

اینو بگه شوهرش میگه مامان من مرده این به فکر خودشه که خواهرام دعواش نکنن 

2706