2737
2734
عنوان

چرا ظاهرم اين جوري نشون ميده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 33 پست
منم واقعااا همیشه هر جایی ک میرم نمیدونم چرا دوست ندارم با کسی حرف. بزنم همیشه خودمو مشغول کاری میکن ...

شاید بعضیهامون حوصله ی ادما و حرفای تقلبی و ساختگیشونو نداریم و زود باور نمیکنیم به همین خاطر انگ غرور میزنن بهمون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ادمایی ک مغرورن و درک نمیکنم میشه بکی غرور برای چی؟؟ جدی برام سواله

غرور تو ما ارثی ، واقعا دست خودمون نیست، مثلا زمانی که پدرم فوت کرد دیگران میگفتن خدای غرور خانواده فلانی فوت کرده، 

خوب انقدر که از بچگی تو گوشمون خوندن ما فلانیم ما با دیگران فرق داریم ما وضعمان خوب مثلا، همیشه هر چیزی که ما داشتیم دیگران شاید ۱۰ سال دیگه داشتن از لحاظ مادی، از لحاظ معنوی مثلا زمانی که همه فکر شوهر کردن بودن طایفه پدر من اهل درس خوندن ، یا مثلا زمان قدیم هگه اهل اوردن ۱۰ تا ۱۲ تا بچه بودن مادربزرگ من که الان اگر بود ۱۰۰ سالش میشد کلا ۴ تا بچه، نسل پدرم بیشتر از دوتارو قبول نداشتن، کلا طرز فکرشون واقعا خیلی جلو بوده، اینطوری ما مغرور شدیم خواهر گلم 😂😂😂😂

2728
واي اره مثلا تو دانشگاه اولش اصلا باهام حرف نميزدن ك بعد وقتي باهم اوكي شديم گفتن باورمون نمي شد اين ...

من هر محیطی برم تا چند روز همه دشمن منن و باهام بد میشن بعدش انقدر با هم دوست میشیم خیلی عجیبه حتی شوهرمم میگه هر محیط جدیدی وارد میشیم همه زنهای اون جمع ازت متنفرن 🤣🤣 میخوان سر به تنت نباشه😎😎😎😁😎😎

هرجور برخورد کنی باهات برخورد میکنم 😈😈😈
من هر محیطی برم تا چند روز همه دشمن منن و باهام بد میشن بعدش انقدر با هم دوست میشیم خیلی عجیبه حتی ش ...

تو مني يا من توام😂👌🏻 ب خدا فك مي كردم فقط من اين جورم😂البته من معمولي هستم خوشگل نيستم ولي خوبم ولي اندام و قدم عاليه

غرور تو ما ارثی ، واقعا دست خودمون نیست، مثلا زمانی که پدرم فوت کرد دیگران میگفتن خدای غرور خانواده ...

بیگ لایک داره خانوادتون ولی ب نظرم عرور اصلا چیز جالبی نیست

چون میگن درخت هرچی پربارتر سرش پایینتر

در هرصورت موفق باشی🥰

غرور تو ما ارثی ، واقعا دست خودمون نیست، مثلا زمانی که پدرم فوت کرد دیگران میگفتن خدای غرور خانواده ...

وضع خوب که پدرمنم ساختمان سازه خوب پول ما برای ماست احترامشو باید بقیه بزارن ماهم دوتا فرزندیم برادرم پزشک   خودم تغذیه خوندم ولی این حرفای شما بیشتر بوی فخرفروشی میده برعکس کسی که داشته ازقدیم براش خیلی عادیه این چیزا من خودم تو این موقعیت و سن سال فقط و فقط به ادمای مودب احترام میزارم و زیبا ترین ارثیه  هرپدر برای فرزندش ادب هست و مطلقا به پول و زیبایی و تحصیلات کسی احترام نمیزارم 

2738
وضع خوب که پدرمنم ساختمان سازه خوب پول ما برای ماست احترامشو باید بقیه بزارن ماهم دوتا فرزندیم برادر ...

دیگه شما اینطوری اید و ما اینطوری، قصد من فخر فروشی نبود عزیزم، رو قضاوت کردنت تجدید نظر کن، ضمنا من گفتم اصلا خودم نمیگیرم ولی مغرورم ، یا بهتر بگیم مغروریم،  اتفاقا من یه ازدواج کردم با خانواده  فوق سنتی و برعکس خودمون،بر خلاف مخالفت های دیگران، 

دیگه واسه غرورمون که نباید به کسی توضیح بدیم یه خصلت ارثی، 

تو مني يا من توام😂👌🏻 ب خدا فك مي كردم فقط من اين جورم😂البته من معمولي هستم خوشگل نيستم ولي خوبم ...

ببین اونا فکر میکنن الان مثلا خودتو چس میکنی براشون ولی تو اثلا ظاهرتو که نمیبینی  ممکنه اون لحطه با قیافهای اخمو و در هم اونا تو هم ناخوداگاه بری تو خودت و خودتو  جمع کنی اونا برداشتتشون میشه اینکه طرف مغروره  پس خیلی مهم نباشه چون خیلیها وقتی موفقیت یا ظاهر خوب ببینن بیشتر دوست دارن تخریبش کنن من تو دانشگاه  روزهای اول انقدر پشت سرم حرفهای زشت میزدن بدون اینکه حتی منو بشناسن متاسفانه خیلی خاطره ها یا واکنش های بد هم دیدم ولی خوب کاریش نمیشه کرد قضاوت میکنن دیگه

هرجور برخورد کنی باهات برخورد میکنم 😈😈😈
بیگ لایک داره خانوادتون ولی ب نظرم عرور اصلا چیز جالبی نیست چون میگن درخت هرچی پربارتر سرش پایینتر ...

فدات شم 😍😍

ولی واقعا دست خودمون نیست، انشالله به راه راست هدایت شویم 😂😂😂😂

دیگه شما اینطوری اید و ما اینطوری، قصد من فخر فروشی نبود عزیزم، رو قضاوت کردنت تجدید نظر کن، ضمنا من ...

خواستم بگم خیلیها شرایط مارو دارن ازمابهترون نیستیم و جایگاه همگی ما دومتر قبر ناقابله فقط تو انسانیت و دانش میتونیم برتری داسته باشیم 

2706