2733
2734
عنوان

چراتاپیک حلیم زدید؟؟😓😓😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 31 پست
ازدواج بنفش باهاش میکردی💔 روغن این ازدواج بنفشو من امشب در میارم😅 کی امشب این سم رو اندا ...

ازدواج بنفش چی بید😅🤣🧐؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاحالا بانمک امتحان کردی آخه؟؟؟ 

اره بخدا دوست نداشتم 

ولی به سلیقه ی هر فردی احترام میزارم❤

It's hard to fail ,but it makes you strong🌇🌉🍃🏡                                                  ❤ God blees me and you🍃thank god (تیکر بارداری نیست😊)                         

چرا آخه با دلم اینجوری میکنید نمیگید باردارم یهو هوس میکنم   

هرگز به کسی حسادت نکن :                                   بخاطر نعمتی که خدا به او داده :                              زیرا تو نمی دانی خداوند چه چیزی را از او گرفته          و غمگین مباش وقتی خداوند چیزی را از تو گرفت زیرا تو نمی دانی خداوند  چه چیزی را عوض آن به تو خواهد داد� 🙂 پس همیشه در هر حال و هر لحظه شکر گزار🙏 نعمت های خدا باشیم 🌹   🤗خدایا شکرت 🤗     
2731
تاحالا بانمک امتحان کردی آخه؟؟؟ 

حالا من خداییش نمک نزدم ولی بدون شکر خوردم 

خیلی چسبید😍😍😍

بعدم فکر کنم موقع پختنش نمک هم ریختن دیگه

خیلی خوبه

شکر بریزم ترش میکنه معدم🤭

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
حالا واقعا شکر یا نمک ؟اینهمه اختلاف نظر 🙂

نمک و لیمو 😂

هرگز به کسی حسادت نکن :                                   بخاطر نعمتی که خدا به او داده :                              زیرا تو نمی دانی خداوند چه چیزی را از او گرفته          و غمگین مباش وقتی خداوند چیزی را از تو گرفت زیرا تو نمی دانی خداوند  چه چیزی را عوض آن به تو خواهد داد� 🙂 پس همیشه در هر حال و هر لحظه شکر گزار🙏 نعمت های خدا باشیم 🌹   🤗خدایا شکرت 🤗     
ازدواج بدون رابطه😅🙊

🤣🤣🤣خخخخ تصورشم خنده داره که

2738
حالا من خداییش نمک نزدم ولی بدون شکر خوردم  خیلی چسبید😍😍😍 بعدم فکر کنم موقع پختنش نمک هم ر ...

پس همینو ادامه بده اصلا شکر نزن که حلیم فقط با نمک می چسبه😊

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
پس همینو ادامه بده اصلا شکر نزن که حلیم فقط با نمک می چسبه😊

آره خداییش من چیزای شیرین زیاد دوست ندارم

مثلا فسنجون خیلی دوست دارم ولی مامانم شیرین میکنه نمیخورم😅🤕

هرچی هم بهش میگم 

میگه ما شیرین دوست داریم 🤭

منم میرم خونه عمه ام اینا میخورم🤕🤪

آره خداییش من چیزای شیرین زیاد دوست ندارم مثلا فسنجون خیلی دوست دارم ولی مامانم شیرین میکنه نمیخورم ...

من کلا عاشق چیزای شیرینم ولی غذای شیرین اصلا دوس ندارم دوس دارم غذا ترش باشه به همه چی آبلیمو تازه میزنم 😋

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
میام میبافمت (شوخی کردم😂😂😂) حوسم شد😂

😂😂😂😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
نوموبخشم..    

اگه بخشیدی قول میدم فردا شب یه غذای خوشمزه تر بگم که از دلت در بیاد💔😂😂😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2706