2733
2734
عنوان

هرکی هرچی راجب آخرو زمان از قدیمیا شنیده بیاد اینجا بگه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 279 پست
اره عزیزم راست میگی برا همین نگفتم اونو سرچ کنن  ۱ اون اصن سرچش کنن کامل و خیلی عجیب نیست ۲ م ...

الان داشتم قصه میگفتم؟ 😁🤔 گفتم با خود شناسی حتی به خدا هم قلبا میرسی 

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه دلشون میخواد امام زمان ظهور کنه ولی آمادگیش و داریم آیا 

من یکی که اصلا خودم و آماده نمیبینم از لحاظ اعتقادی و معنوی

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2731
انشالله چقدر ندیده دوسش دارم💓

من ندیده به خدا حس دارم حسش میکنم

چرا ولی بقیرو حس نمیکنم؟ مثلا منجی عالم در حد اسمه و مطمعن نیستم اسمش و داستانایی ک گفتن درست باشه فقط میدونم میان

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
ما تاحالا ندیدیم کسی با اهنگ یا فیلم جنون بگیره ادم بکشه شما دیدید مگه؟

وای گلم شما انقدر میگفتی میدونم و نمیتونم بگم من گفتم چه اطلاعات بالایی داری با یه فیلم؟! از بچگی کارتون های که به قول خودت تو ناخوداگاهت میکنن در جهت امیال جن، سی و خشونت های دیگه همه که ادم کش قهار نمیشن😁🙄 ولی باعث میشه خشونت زیاد بشه اکثرن عصبین و حالشون خوب نیست جنون های لحظه ای زیاد بشه خیانت فحشا. قاچاق انسان. مواد. اسلحه که دنیا داره رو این چیزا میچرخه و فمر میکنی سالانه چقدر خرج قاچاق اسلحه و انسان میشه؟! البته زیاد تو این چیزا نرو فقط گفتم راهش خود شناسیه برای پاک سازی ناخوداگاه موفق باشی🙏

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
همه دلشون میخواد امام زمان ظهور کنه ولی آمادگیش و داریم آیا  من یکی که اصلا خودم و آماده نمیبی ...

دقیقا ندونسته فقط حرفای بقیه تکرار میشه ولی قلبی نیست تو کارامون هیچ امادگی نشون نمیدیم

2738
ما تاحالا ندیدیم کسی با اهنگ یا فیلم جنون بگیره ادم بکشه شما دیدید مگه؟

آدم که نه نمیکشن  ولی خیلی از آهنگ های تبلیعاتی یا فیلمها موسیقی زیر استانه ای دارن که مثلا تبلیغ پفک شما رو سوق میده ووسوسه میکنه به خوردن اون پفک

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
وای گلم شما انقدر میگفتی میدونم و نمیتونم بگم من گفتم چه اطلاعات بالایی داری با یه فیلم؟! از بچگی کا ...

چرا شما متوجه نمیشی ک من اینایی ک شما میگی و ناخوآگاه و کد و اینارو نمیگم؟

چرا همش رپلای میکنی وای ایلومیناتیه دگ اطلاعات خاصی نیست

میگم من اونو نمیگم😐

وای گلم شما انقدر میگفتی میدونم و نمیتونم بگم من گفتم چه اطلاعات بالایی داری با یه فیلم؟! از بچگی کا ...

چون تو نظر من ادم با یه فیلم و آهنگ و ۴ تا نشونه گمراه نمیشه.

دقیقا ندونسته فقط حرفای بقیه تکرار میشه ولی قلبی نیست تو کارامون هیچ امادگی نشون نمیدیم

والا فک میکنیم ما میشینیم بعد امام زمان می آد دنیا رو گل و بلبل میکنه تحویل میده به ما آخرالزمان و ظهور یعنی دو دستگی کامل یعنی جبهه کفر برابر جبهه ایمان تماشاگر نداریم که حالا ببینیم با این اوضاعمون کدوم طرفیم 

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
چرا شما متوجه نمیشی ک من اینایی ک شما میگی و ناخوآگاه و کد و اینارو نمیگم؟ چرا همش رپلای میکنی وای ...

خب یا بگو چی میگی یانگو 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706