2703
2553
عنوان

هرکی هرچی راجب آخرو زمان از قدیمیا شنیده بیاد اینجا بگه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 279 پست
اون یه تیکه کوچیکه فک کنم خیلیا بدونن اونو 

اصلا کوچیک نیست باید بگم فقط یه تیک کوچیکشون رو نشون مردم عام میدن که فقط حس کنجکاویشون بخوابه 👍 وگرنه داستان پیچیده تر از این حرفاست

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بالاخره یکی فهمید این طفلی چی میگه برای ما معنی میکنی

اخه همینه فقط انقدر ترس نداره چون الان ما که جزو بازیگر مشهوری چیزی نیستیم که سرمونو بکنن زیر اب

چی رو جذب میکنه🤔

پیام های دور اطراف.

ببین یکی یه داستانی بچه بودم بم گفت الان یادم اومد

گفت کسی رفته پیش روانشناس و گفته اصلا نمیدونم با زندگیم چکار میکنم و اینا و خاستگارمو تازه رد کردم بی دلیل خوشم نیومد ارش 

این شروع کرد جلسه های بیشتری اومد پیش دکتر و فهمیدن رنگ لباس خاستگارش رنگ لباس کسی بوده ک تو بچگی این دختر رو اذیت کرده.خودش یادش نبوده ولی ناخود آگاهش یادش بوده

این نشون میده ناخوآگاه خیلی مهمه حداقل موثر هست که؟!

میشه کد داد به مغز تو نمیفهمی(جسارت نشه)ولی مغزت میفهمه این پیام ها برای اماده شدن (مثل مقدمه برای یه کار بزرگتر) رو هم انباشته میشن

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2720
من قرآنو قبول دارم عزیزم اگه چیزی ام توش گفته مطمئنم کامل گفته  فقط حرفاتون خیلی مبهمه و شبیه ...

خب دیگه نباید حرف کسیو قبول کنی ن من نه اون و مطمعنم همینکارو میکنی .

اون طرف تونسته حرفای غلطشو بگه 

ولی من نمیتونم واقعیت هارو بگم!!(متاسفاته)

مردم چشماشونو رو واقعیت میبندن و کسایی ک جلوتر از زمان حال حرف میزننو مسخره میکنن و متهم اینم شاید یه دلیلش باشه که نمیگم.

والا من منظورشو نفهمیدم گذوه خونی oچیه هی میگه

بزن تو نت ایلومیناتی ها و برنامه هاشون البته خیلیم چیز خاصی نمیاد میخواست بگه همه چیز الان برنامه ریزی شدست حالا اینکه قراره گروه خونی ا چی بشه رو نمیدونم 

2714
پیام های دور اطراف. ببین یکی یه داستانی بچه بودم بم گفت الان یادم اومد گفت کسی رفته پیش روانشناس و ...

فقط گروه خونی oرو واضح بگو برای چی  تا چند یال دیگه نباید بیمارستان برن قول میدم به بچه های بالا بگم ترورت نکن

شاید این موقع صبح  زیاد گیراییم کار نمیکنه شایدم شما درست میگی یا یه چیزی میدونی نمیتونی برسونی ...

صب شب نداره خب من کامل نگفتم معلومه ک کامل نمیگیری.

ممنون😚صلوات برا شما و عزیزانتون

بزن تو نت ایلومیناتی ها و برنامه هاشون البته خیلیم چیز خاصی نمیاد میخواست بگه همه چیز الان برنامه ری ...

مرسی 

همون گروه که داره برای کل دنیا تصمبم میگیره

کلیپاشو دیدم حسن خودمونم هست انگار جروشون درسته

امام صادق فرمودن

هرگاه دیدی زنها شبیه مردها لباس بپوشن ومردها خود را شبیه زنها زینت کنند

هرگاه دیدی نوجوانها به زنان بزرگتر راعب شوند

کودکان همه چی را اشکار ببینند

گناه عادی شود ورواج پیداکند

دزدی زیاد شود

فساد عادی شده ومردم همدیگر را به گناه وفساد تشویق کنند

مومن مسخره شود

مساجد خلوت وسوت وکور شود

اما ظاهر مساجد با طلا وسنگهای قیمتی آراسته شود

مناره ها بلند شود

درب های کعبه بسته شود

زنا کار زیاد شود

فقیر زیاد شود

هر کس به نماز به مسجد برود در راه برگشت بدون جامه وکفش شود

صدقه وانفاق کم شود

خدادوست واقعی کم شود ومردم فقط ظاهرا نماز وقران بخوانند وروزه بگیرن

همه برای ریا ثواب کنند

در گناه ازهم پیشی بگیرند

بدان زمان ظهور منجی آخر ما نزدیک است

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
فقط گروه خونی oرو واضح بگو برای چی  تا چند یال دیگه نباید بیمارستان برن قول میدم به بچه های بال ...

يه سري تيوري توطيه هست كه ميگه ادمهاي قدرتمند مثل ملكه و ... از خون انسانها تغذيه مي كنن براي طول عمر و اين چيزا 

من خیلی ساله اینارو میدونم که رازو رمزشون چیه حتی کارتون ها فیلم ها چه چیزایی تو مخ بچه ها میکنن تو ...

اره عزیزم شما که یکم جلو اومدی اگر امادگیش داری جلوتر برو

والا من اینی ک میگیو که اصلنم جدیدم نیست اینجا بگم یه عالنه حرف میخورم شما مثلا خودت بش رسیدی ولی بعضیا همچیو رد میکنن حتی فکرم نمیکنن چون عجیبه میگن نه

2706