2737
2734
عنوان

دلم هوس حلیم داغ با نمک کرده ای خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما از کشتارگاه خواهر شوهر تاپیک قبلی اومدیم خسته ایم واقعا حلیم لازمیم😂

😂😂😂😂بیا بشین دوتا چایی برات بریزم بحور تا به حلیم برسیم

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
پنبه و پشششششم؟برا خوردن بود؟یا خدااااا

اره هی میخوردم یه چیزی مثل نخ و مو میرفت تو دندونم دیدم پنبه رو ریش ریش کردن بجای گوشت😣میجوییدمم تابلو بود چیه

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2731
باسلوق میخوام  😐😟😟🤕🤒

خیلی اسوووونه برو درست کن😍فقط نشاسته و ژله میخواد

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
آره بابا عجیب نیست که😅

اخه وقتی حلیم میخریم اونجا ی عالمه شکرو دارچین گذاشتن 😕تو گوگلم سرچ کردم ی سری دارچینو شکر تو رسپیش بود 🤷‍♀️

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
اره هی میخوردم یه چیزی مثل نخ و مو میرفت تو دندونم دیدم پنبه رو ریش ریش کردن بجای گوشت😣میجوییدمم تا ...

یا خدااا یعنی همه جا اینکارو میکنن؟شاید پول نداشتن گوشت بخرن؟وایییی من به پنبه و اینا شدید تنفر دارم ینی دست به پنبه یا مثلا لباسای بافتنی بزنم مور مورم میشه حالا فکر کن با دندونات بخوری یا خدا من حلیم نمیخوام😂حالا کجا همچین کاری کردن

2738
تو مگه ک و نت زخم نیس بیا برو تاپیک خودت😂😂

وای😰🙄😐😂😂😂

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
اخجون یکی درک کرد نمک چقدر خوشمزش میکنه😍😍

اصلا از شکر نگو

یکبار مثل شما فقط یک قاشق امتحان کردم، تا عمر دارم دیگه نمی‌خورم 😂😂😂

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
وای😰🙄😐😂😂😂

🤣😂🤣

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
اخه وقتی حلیم میخریم اونجا ی عالمه شکرو دارچین گذاشتن 😕تو گوگلم سرچ کردم ی سری دارچینو شکر تو رسپیش ...

ولی نمک یه چیز دیگس شور میشه حالا نه زیاد.

میدونی هرکی از بچگی هرجور خورده مزاجش عادت کرده به حدی که میگم یه قاشق با شکر خوردم تهوع گرفته بودم😂😂😂😂😂😂😂😂

کسی خشیل خورده تا حالا؟؟؟؟ 

البته فقط اونایی ترک هستن میدونن من چی میگم

وای اگه خشیل بخورید دیگه عمرا اسم حلیمو بیارید

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
2706