2737
2734

چرا چی میشه گذارش بزنه؟

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗

واتساپ بالا خره چیکار کردی؟؟

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واتساپ بالا خره چیکار کردی؟؟

هیچی 

بچه ها گفتن گزینه mark as unread  ر و بزنم که زدم

بعد هم تیک خوردن پیام های خونده شده رو غیر فعال کردم 

حالا هم نشستم به نذر و نیاز  و غصه که نفهمه!!!  

الحمدلله 
هیچی  بچه ها گفتن گزینه mark as unread  ر و بزنم که زدم بعد هم تیک خوردن پیام های خونده ...

منم یه بار گوشی شوهرم برداشتم خواب بود دخترم اشتباهی ویش گرفت فرستاد اونم ان بود دید ولی گوش نکرد منم پاکش کردم دیگه نفهمیدم چی شد

2738
 منم یه بار گوشی شوهرم برداشتم خواب بود دخترم اشتباهی ویش گرفت فرستاد اونم ان بود دید ولی گوش ...

خدا زو شکر مشکلی پیش نیومده براتون

واقعا استرس به من وارد شده

آخه هم برادرم بد اخلاقی می کنه  هم ممکنه دوست دخترش به رو بیاره

مت خودم برام مهم نیست ولی اعصاب مادرم ضعیف میشه و نگرانشم

بی زحمت تاپیک قبلی درباره واتساپ رو هم گزارش برنید. ممنون

الحمدلله