2733
2734
عنوان

همه میدونیم اخرو زمان شده پس فقط دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1700 بازدید | 133 پست

تا حالا پیش خودتون فک نکردین جواب رای گیری ک مشخصه پس چرا رای گیری میکنن؟

فک نکردین چرا تو مراسمات ک اصن فایده ای ندارن

مردم بلند میشن تشویق میکنن فردی رو؟

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرا تاپیک زدی؟ی عده میان فقط بی احترامی میکنند!یا ب مسخره میگیرن!یافکرمیکنند خیلی دلشون پاک بی ...

سخت نگیر. من برای کسایی گذاشتم که میفهمن. ما سربازیم

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2728
استارتر الان فک میکنی ایشون حضرت آدمو قبول داره ؟؟؟ 

خیر.  

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
دانش مندا حرف زیاد میزنن مگه نمیگن ما قبلا میمون بودیم تکامل یافتیم ؟. پس حضرت ادم  کیبود  ...

عزیزم تو این دنیا امکان هر چیزی هست، امکان هر نوع بازسازی و امکان هر نوع از هم پاشیدگی ، ولی نه اینکه کرونا نشونه اش باشه، بعد از کجا معلوم حضرت آدم چهره ای شبیه ما داشته؟؟ اونا نمیگن انسان میمون بوده، بلکه شلیه بوده از لحاظ مو بدن تا حدودی از لحاظ ساختار دست و پا و چهره و به مرور تکامل پیدا کرده چهره اش

2738
عزیزم تو این دنیا امکان هر چیزی هست، امکان هر نوع بازسازی و امکان هر نوع از هم پاشیدگی ، ولی نه اینک ...

نه نه نه.  اشرف مخلوقات که اینشکلی نمیشه. بعدش زن زیباترین مخلوق خداست. خودت فکر کن.  

خیر.  

شما از کجا فهمیدی قبول ندارم؟؟ ببخشید شما اول رو خودت و قضاوت هات کار کن بعد پست های معنوی بزار، اتفاقا اکثر کسایی که ادعای دین میکنن اهل قضاوت اهل غیبت اهل خود بزرگ بینی هستن، بخاطر همین هم هست الان اینهمه دین ستیزی شده،

به نظر من دنیا زمانی تموم میشه که نور خورشید تموم شه، البته این نظر شخصی من ،طبق تحقیق دانشمندان چند ...

تازه اون زمان دنیا تموم نمیشه، فقط حیات وابسته به خورشید منظومه شمسی به اتمام می رسه

که تا چند "میلیارد" سال دیگه به نظرم انسان ها مدتهاست که راه خروج از منظومه شمسی و سفر به کهکشان های دیگه رو کشف کردند

همین الانش در استانه ورود به مریخ هستیم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بنویسید امید دل زهرا مهدی ست

چاره کار همه مردم دنیا مهدی ست

اللهم عجل لولیک الفرج

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

قال المهدی علیه السلام: أَكْثِرُوا الدُّعَاءَ بِتَعْجِيلِ الْفَرَجِ فَإِنَّ ذَلِكَ فَرَجُكُم‏...و بسیار دعا کنید برای تعجیل فرج که آن فرج شما است

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

😎صدسال پيش انفولانزاي اسپانيايي ميليونها ادمو كشت يه فقره فقط تو ايران يه چهارم ايرانيا مردن بالاي سي ميليون در جهان نابود شدن اون مرگ سفيد نبود كرونا پيش اون عددي نيست جانم لطفا هرچي به ذهنتون ميرسه رو الكي نشر نديد قبلش يه كم فكر كنيد بد نيست 

2706